Bakaláři - chyba certifikátu přístupu do elektronické žákovské

Vážení uživatelé,

uveřejňujeme prohlášení společnosti Bakaláři k problémům s přihlášením do jejich aplikace. Prohlášení se týká všech škol, jež využívají tento systém. Problém vzniká jenom těm z vás, kteří používáte jako internetový prohlížeč GoogleChrome. Vidíte hlášku "Vaše připojení není soukromé".
Další prohlížeče - např. Internet Explorer, MicrosofEdge, Seznam, Mozilla atd. naši podstránku s aplikací Bakaláři zobrazují zcela normálně.
V překladu do "srozumitelné češtiny": GoogleChrome si "nerozumí s bezpečnostním certifikátem", kterým máme naši stránku zabezpečenou. Náš web je ale v pořádku a bezpečný. Doporučujeme tedy dočasně používat pro zobrazení webové aplikace jiný prohlížeč než zmíněný Google Chrome.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.