Miniházená

Dne 9. 2. 2018 jsme se již po třetí zúčastnili Liberecké školní ligy miniházené. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (1. a 2. třída, 3. a 4. třída). V obou kategoriích hrálo 8 týmů.

Tým chlapců z 1. a 2. třídy se umístil na 4. místě. Bohužel jsme dvakrát prohráli těsným rozdílem. David Houda podal vynikající výkon v bráně. V útoku se prosadil Kryštof Tomášek (8 branek), Jáchym Trojan (3 branky), Josef Vít (2 branky) a David Karel (1 branka). Všichni chlapci musí být pochváleni za bojovnost a vytrvalost.

Tým chlapců ze 3. a 4. třídy se umístil na 2. místě. Největší radost nám udělalo, že jsme konečně prolomili prohry s Chrastavou a zvítězili jsme 8:6. Zvolili jsme strategii dvou osobních obránců na soupeřovy nejlepší střelce. Tohoto úkolu se zhostil František Lexa a Daniel Bentsa. Oba předvedli skvělou vytrvalost a hráli nádherně čistě. Tobiáš Havlíček je vepředu doplňoval parádně umístěnými střelami a Tomáš Leukert to jistil v bráně.

Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci školy!

Účastníci:

1.-2. třída - Kryštof Tomášek (8) , Jáchym Trojan (3),  Josef Vít (2), David Karel (1), Tomáš Voplakal, David Houda.

3.-4. třída - František Lexa (17), Tobiáš Havlíček (12), Daniel Mochal (2), Vítek Janáček, Jakub Skácel, Daniel Bentsa, Tomáš Leukert.