Back to top

Fotogalerie

Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje - 2.C

Dnes jsme s dětmi navštívili hasiče. Dětem se exkurze velice líbila. Zažily urgentní výjezd zásahové jednotky, mohly se z nich stát operátorky, vyzkoušely si, jak se pracuje s proudnicí, povozily se v pásovém vozidle a podívaly se na výjezdová vozidla, která zasahují u požárů i autonehod. 

Škola v přírodě - 3.A, 4.C

Týdenní pobyt žáků ve Lhotce u Mělníka.

Škola v přírodě se všem moc líbila, všichni jsme si ji užili, počasí nám přálo a nikomu se nic nestalo. Navštívili jsme hrad Kokořín, viděli jsme soutok Labe s Vltavou, nechybělo koupání a spousta her a zábavy. 

Zájezd Švédsko - 6.-12.6.2018

Na poznávací zájezd na švédský ostrov Öland jelo 44 žáků a 4 učitelé. Cestu organizovala cestovní kancelář Polar travel z Liberce.

Vyrazili jsme ve středu v 10 hodin dopoledne.

Čtvrtek - přes Berlín, Rostock, trajektem do Dánska a dále do Švédska jsme v 7:30 dorazili do kempu Lundegard na ostrově Öland. Celý den jsme věnovali prohlídce okolí a koupání v moři.

Pátek - navštívili jsme základni školu v Kalmaru, a mohli tak porovnat rozdíly mezi českým a švédským školstvím. Po obědě jsme prošli historické centrum města.

Sobota - vyrazili jsme na sever ostrova Oland, prošli se Lesem skřítků, stavěli kamenné mužiky a obdivovali zdejší maják. Odpoledne bylo koupání na pláži jako v Karibiku.

Neděle - přes step Alvared s bavlníkem jsme dojeli až na nejjižnější bod ostrova, maják Dlouhého Erika, a odpoledne se zase koupali v moři.

Pondělí - v 10:30 jsme vyrazili na cestu zpět, v Dánsku jsme udělali pětihodinovou zastávku v hlavním městě Kodani.

Úterý - v noci jsme se přesunuli trajektem do Německa a dále do areálu Tropical Island u Berlína, kde jsme strávili 9 hodin. V 19:20 jsme pak dorazili zpět do Liberce.

Celý týden nám vyšlo úžasné počasí. Věřím, že si všichni z výletu odnesli jen pozitivní vzpomínky.

V autobuse zbylo několik kusů oblečení (mikiny, bundy, deka). Zájemci, přihlaste se!

Ve fotogalerii je pouze výběr fotek, pokud by někdo chtěl kompletní sadu, přineste si cd, nebo flash disk.

Závěrem děkuji všem účastníkům za super týden a zážitky.

Školní výlet - 1.B

V úterý si třída vyšla na hrad Grabštejn, kde byla nachystaná pohádková prohlídka hradu. Žáci si také užili divadlo "O ztraceném štěstí". Na závěr je čekala exkurze u vojenské posádky a ukázka výcviku psů.

Druhý den ve škole v přírodě - 2.B a 2.C

Dnes jsme navštívili Harrachov - hornické muzeum a důl. Prošli jsme se městem, pohráli jsme si na dětském hřišti a jeli lanovkou na Čertův vrch. Odtud jsme šli pěšky do Rokytnice nad Jizerou. Celkem jsme ušli 15 km. Fotbalem jsme dnešní den završili. 

Stránky