Back to top

Fotogalerie

Reportážní fotky z Drakiády - 1.C

Využili jsme krásného dne, slunce a hlavně větru a vyrazili jsme pouštět draky. Někdo se statečně pral s prchajícím drakem, někdo se zašmodrchaným provázkem či zlomenou tyčkou. Nikdo však neztratil dobrou náladu a všichni jsme si to opravdu užili.
1.C

Reportážní fotky ze školního výletu - 7.A

V pátek 15. 6. 2018 jsme si udělali kratší výšlap do Jizerských hor, konkrétně k přehradě Černá Nisa. Původně jsme měli v plánu i koupání, ale nakonec bylo počasí akorát na procházku. U přehrady šlo sedm statečných (nejméně unavených) najít kešku (do kopce přímo za nosem), ostatní poseděli a posvačili u přehrady. Výlet jsme ukončili u České chalupy, kde jsme skočili na přijíždějící autobus. 

Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje - 2.C

Dnes jsme s dětmi navštívili hasiče. Dětem se exkurze velice líbila. Zažily urgentní výjezd zásahové jednotky, mohly se z nich stát operátorky, vyzkoušely si, jak se pracuje s proudnicí, povozily se v pásovém vozidle a podívaly se na výjezdová vozidla, která zasahují u požárů i autonehod. 

Škola v přírodě - 3.A, 4.C

Týdenní pobyt žáků ve Lhotce u Mělníka.

Škola v přírodě se všem moc líbila, všichni jsme si ji užili, počasí nám přálo a nikomu se nic nestalo. Navštívili jsme hrad Kokořín, viděli jsme soutok Labe s Vltavou, nechybělo koupání a spousta her a zábavy. 

Stránky