1. A

třídní učitelka 1.A
blazkova.rada@seznam.cz

Miniházená

Dne 9. 2. 2018 jsme se již po třetí zúčastnili Liberecké školní ligy miniházené. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (1. a 2. třída, 3. a 4. třída). V obou kategoriích hrálo 8 týmů.

Tým chlapců z 1. a 2. třídy se umístil na 4. místě. Bohužel jsme dvakrát prohráli těsným rozdílem. David Houda podal vynikající výkon v bráně. V útoku se prosadil Kryštof Tomášek (8 branek), Jáchym Trojan (3 branky), Josef Vít (2 branky) a David Karel (1 branka). Všichni chlapci musí být pochváleni za bojovnost a vytrvalost.

Návštěva muzea - 1.A

Dne 15. 12. 2017 navštívila třída 1. A Severočeské muzeum v Liberci. V programu "Nad betlémem svítí hvězda" se žáci dozvěděli spoustu zajímavostí o zrození Ježíše, prohlédli si pohyblivý betlém a v tvůrčí dílničce si vyrobili svítící hvězdu. Celou atmosféru velmi podtrhl padající sníh.