Back to top

1. A

Mgr. Radka Blažková
třídní učitelka 1.A
blazkova.rada@seznam.cz

Aktuality třídy

Miniházená

Dne 13. 4. 2018 jsme se již po čtvrté zúčastnili Liberecké školní ligy miniházené. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (1. a 2. třída, 3. a 4. třída). V obou kategoriích hrálo 10 týmů.

Tým chlapců z 1. a 2. třídy se umístil na 4. místě. Bohužel nám dnes chyběli naši dva střelci a jejich absence byla znát. Nejlepší výsledek se podařil se ZŠ Kunratickou, kdy jsme zvítězili 7:0. V tomto zápase brankař Marek Houda podal skvělý výkon a kluci ho v útoku doplnili výborně umístěnými brankami.

Horolezení - 1.A

 Vážení rodiče,

 v termínech 22. 3., 5. 4., 19. 4., 3. 5. a 17. 5. absolvují Vaše děti výukové lekce na horolezecké stěně.

 V tyto dny přijdou žáci do školy sportovně oblečeni, bez učebnic a penálu, jen s malým batůžkem, ve kterém budou mít svačinu, pití a tenisky nebo jinou vhodnou sportovní obuv.

Cena pěti dvouhodinových lekcí je 400,-Kč na žáka.

 

Miniházená

Dne 9. 2. 2018 jsme se již po třetí zúčastnili Liberecké školní ligy miniházené. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (1. a 2. třída, 3. a 4. třída). V obou kategoriích hrálo 8 týmů.

Tým chlapců z 1. a 2. třídy se umístil na 4. místě. Bohužel jsme dvakrát prohráli těsným rozdílem. David Houda podal vynikající výkon v bráně. V útoku se prosadil Kryštof Tomášek (8 branek), Jáchym Trojan (3 branky), Josef Vít (2 branky) a David Karel (1 branka). Všichni chlapci musí být pochváleni za bojovnost a vytrvalost.

Stránky