3. A

třídní učitelka 3.A
jana.drbohlavova@zsbroumovska.cz

Štafetový pohár - okresní kolo

Dne 24. 4. jsme se zúčastnili okresního kola Štafetového poháru. Běželo se 8x 100m mladší (tj. 1.-3. třída), 8x 100m starší (tj. 4.-5. třída) a smíšená štafeta 8x 200m. Časy všech tří štafet se sečetly a vítězná škola postoupila do krajského kola. Naši žáci se celkově umístili na 7. místě z 9. Ve štafetě starších bohužel vypadl chlapcům kolík.

Miniházená

Dne 13. 4. 2018 jsme se již po čtvrté zúčastnili Liberecké školní ligy miniházené. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (1. a 2. třída, 3. a 4. třída). V obou kategoriích hrálo 10 týmů.

Tým chlapců z 1. a 2. třídy se umístil na 4. místě. Bohužel nám dnes chyběli naši dva střelci a jejich absence byla znát. Nejlepší výsledek se podařil se ZŠ Kunratickou, kdy jsme zvítězili 7:0. V tomto zápase brankař Marek Houda podal skvělý výkon a kluci ho v útoku doplnili výborně umístěnými brankami.