4. C

třídní učitelka 4.C
michaela.faitova@zsbroumovska.cz

Miniházená

Dne 9. 2. 2018 jsme se již po třetí zúčastnili Liberecké školní ligy miniházené. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (1. a 2. třída, 3. a 4. třída). V obou kategoriích hrálo 8 týmů.

Tým chlapců z 1. a 2. třídy se umístil na 4. místě. Bohužel jsme dvakrát prohráli těsným rozdílem. David Houda podal vynikající výkon v bráně. V útoku se prosadil Kryštof Tomášek (8 branek), Jáchym Trojan (3 branky), Josef Vít (2 branky) a David Karel (1 branka). Všichni chlapci musí být pochváleni za bojovnost a vytrvalost.

Redakční rada - únor

Během února bude redakční rada probíhat následovně:

Pondělí 5. 2. od 13:45 - dokončování článků, zábavná část časopisu

Pondělí 12. 2. od 13:45 - grafická úprava textů, editace časopisu, korektura

Pondělí 19. 2. od 13:45 - oprava korektury, příprava na tisk a distribuci, oslava dalšího čísla :)

Školní časopis - Leden

Setkání redakční rady během ledna proběhne následovně:

pondělí 15. 1. od 13:45 (téma - školní jídelna, besídka, Buď součástí)

pondělí 22. 1. od 13:45 (téma - leden, vysvědčení, lednové akce - baterka)

pondělí 29. 1. od 13:45 pouze do 14:00 (téma - rekapitulace zadaných úkolů)

Jak jsme si slíbili, každé setkání začneme formou aktivit.

Hodina přírodovědy - 4.C

Minulý týden děti zažily netradiční hodinu přírodovědy. Každý, kdo doma měl, přinesl různá měřidla. Metry, stopky, přesýpací hodiny, teploměry, váhy. Téma hodiny znělo "Vlastnosti látek". Děti dostaly pracovní list, podle kterého postupovaly v měření různých věcí: obvod své hlavy, délka malíčku, měření teploty atd. Práce je moc bavila a celou hodinu jsme si moc užili.

Vánoční redakčí rada

Dneska proběhla poslední rada v tomto roce. Mladí redaktoři si ji zpříjemnili cukrovím a růzmýni aktivitami. Každý redaktor byl následně odměněn za dosavadní práci malým dárečkem a už se společně těšíme na další číslo, které výjde v únoru. I vy se máte na co těšit.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018!

Redakční rada Broumáci

PS: Klikni na obrázek :)