6. B

Mgr. Kateřina Netolická
třídní učitelka 6.B, vyučující D, Fr, Tv
katerina.netolicka@zsbroumovska.cz

Okresní kolo ve florbale (dívky, 6. a 7. třída)

Dne 31. 10. 2017 jsme se zúčastnily okresního kola ve florbale. Naši školu reprezentovalo 15 dívek ze 6. a 7. tříd. Všechny hráčky bojovaly do poslední vteřiny, i když se nám nedařilo. Zejména lze pochválit Adélu Kolouškovou a Kláru Urbanovou za vynikající obranu a odvrácení mnoha střel, Stelu Rejnartovou za vytrvalost při osobní obraně a Jitku Musilovou za pěkné góly. Všem hráčkám děkujeme za reprezentaci školy!

Celkové pořadí:

Obaly na učebnicích u žáků 2. stupně

Téměř všichni žáci na 2. stupni mají nové učebnice na český jazyk a dějepis. Je třeba, aby je měli řádně obalené! Mnohokrát jsem viděla, že tomu tak stále není! Dějepisy nemají pevnou vazbu, snadno se poničí. Vyzývám všechny, kterých se to týká, aby se polepšili a učebnice nosili do školy obalené. Vyhnete se sankcím, k nimž pak musíme přistoupit na konci školního roku.