Back to top

7. A

Mgr. Klára Zrůstová
třídní učitelka 7.A, vyučující Př, D, Tv
klara.zrustova@zsbroumovska.cz

Aktuality třídy

Přespolní běh (reportážní foto)

Dne 4. 10. jsme se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu. Naši školu reprezentovalo 22 žáků z 6. - 9. třídy. 

Tým mladších děvčat (6. - 7. třída) se umístil na krásném 4. místě ze 12. V této kategorii startovalo 72 závodnic. Z našich děvčat se nejlépe umístila Jitka na 7. místě, Kateřina na 20. místě, Sára na 22. místě a Lucie na 32. místě. 

Školní časopis

Máš chuť stát se členem redakční rady? Baví tě psát, fotit, krestit nebo pracovat s počítačem? Tak přijď mezi nás! Kromě tvorby článků a grafické úpravy se můžeš těšit na různé hry a aktivity, které ti pomohou k sebeprezentaci, k vedení rozhovorů a obhájení vlastního názoru. Scházíme se každou středu od 13:45 ve třídě 9. B

Reportážní fotka z prvního dne v 7. A

Dnes jsme se poprvé potkali všichni opět po prázdninách. V nové třídě, příjemně naladěni na společné úsilí, které na nás dalších 10 měsíců čeká. Tak raději hned připomínám, moji milí sedmáci, že zítra mi máte donést 2 papírky a podepsanou ŽK :)

Těším se na vás během první třídnické hodiny! 

K. Zrůstová

Poslední dny v 6. A

Poslední týden školy byl náročný, ale my jsme si ho moc užili. Vše začalo ve středu návštěvou kina. Ve čtvrtek proběhl sportovní den. V první části programu- sportovním víceboji, se nám podařilo získat první místo. V turnajových hrách jsme se umístili na 3. místě v basketbalu. Parádní výsledky, za které všem gratuluji (a osobně všem děkuji za sportovní reprezentaci!). Celý týden jsme zakončili předáváním vysvědčení se sladkou tečkou od holek nakonec ...

Školní výlet, chata Luž - 6.A

Výlet, který proběhl od středy do pátku, se povedl. Navštívili jsme nejvyšší vrchol Lužických hor, LUŽ. Proběhl celodenní výlet, koupání, "slejvák" i noční stezka odvahy. Na tři dny plno zážitků. Děkuji všem, bylo to s vámi prima. 

Fotky jsou na třídním rajčeti: https://mojetridabroumak.rajce.idnes.cz/Skolni_vylet%2C_chata_Luz/

Zájezd Švédsko - 6.-12.6.2018

Na poznávací zájezd na švédský ostrov Öland jelo 44 žáků a 4 učitelé. Cestu organizovala cestovní kancelář Polar travel z Liberce.

Vyrazili jsme ve středu v 10 hodin dopoledne.

Čtvrtek - přes Berlín, Rostock, trajektem do Dánska a dále do Švédska jsme v 7:30 dorazili do kempu Lundegard na ostrově Öland. Celý den jsme věnovali prohlídce okolí a koupání v moři.

Pátek - navštívili jsme základni školu v Kalmaru, a mohli tak porovnat rozdíly mezi českým a švédským školstvím. Po obědě jsme prošli historické centrum města.

Sobota - vyrazili jsme na sever ostrova Oland, prošli se Lesem skřítků, stavěli kamenné mužiky a obdivovali zdejší maják. Odpoledne bylo koupání na pláži jako v Karibiku.

Neděle - přes step Alvared s bavlníkem jsme dojeli až na nejjižnější bod ostrova, maják Dlouhého Erika, a odpoledne se zase koupali v moři.

Pondělí - v 10:30 jsme vyrazili na cestu zpět, v Dánsku jsme udělali pětihodinovou zastávku v hlavním městě Kodani.

Úterý - v noci jsme se přesunuli trajektem do Německa a dále do areálu Tropical Island u Berlína, kde jsme strávili 9 hodin. V 19:20 jsme pak dorazili zpět do Liberce.

Celý týden nám vyšlo úžasné počasí. Věřím, že si všichni z výletu odnesli jen pozitivní vzpomínky.

V autobuse zbylo několik kusů oblečení (mikiny, bundy, deka). Zájemci, přihlaste se!

Ve fotogalerii je pouze výběr fotek, pokud by někdo chtěl kompletní sadu, přineste si cd, nebo flash disk.

Závěrem děkuji všem účastníkům za super týden a zážitky.

Stránky