7. A

třídní učitel 7.A, vyučující M, F, Inf
robert.janco@zsbroumovska.cz

21.9. Výlet na Javorník

Ve čtvrtek 21.9. jsme vyrazili na výlet na bobovou dráhu na Javorníku. Z konečné v Šimonovicích nás cesta podle plánu pana učitele třídního vedla na bobovou dráhu. I přes zamračené počasí bobovka jezdila, děti dokonce dostaly jednu jízdu zdarma. Po ohřátí v kiosku a zavzpomínání na dětství na nedalekém hřišti jsme se svezli lanovkou na Javorník a pak už hurá pěšky do Vesce na autobus.

POBYTOVÝ ZÁJEZD ŠVÉDSKO S NÁVŠTĚVOU KODANĚ - 6. - 12.6.2018

V letošním školním roce pro vás naše škola připravuje krásný pobytový a poznávací zájezd do Švédska na ostrov Öland se zastávkou v dánském hlavním městě Kodani a v Tropical Islands u Berlína. Strávíme spolu nezapomenutelný týden v kempu u Baltského moře. Budeme podnikat výlety do krásné švédské přírody, pozorovat tuleně, navštívíme švédskou školu a navážeme přátelství se švédskými vrstevníky. Budeme mít čas i na relaxaci, koupání v moři a hry.