7. A

Robert Jančo
třídní učitel 7.A, vyučující M, F, Inf
robert.janco@zsbroumovska.cz

Vánoční dílny a rozsvícení vánočního stromu

Podívejte se na fotky z vánočního setkání.

Věříme, že se vám dílničky i další aktivity líbily, a děkujeme všem návštěvníkům i pomocníkům za vytvoření příjemné vánoční atmosféry.

,,Buď toho součástí. Podporuj muziku!"

Ve čtvrtek 23. 11. proběhla na naší škole beseda týkající se autorských práv na internetu. Hovořili jsme o legálnosti a nelegálnosti úložišť, o jejich fungování i o legální možnosti poslechu hudby. Besedu vedl právník z oblasti hudebního průmyslu Mgr. Leoš Bednář a hostem byl zpěvák Thom Artway.

Za nejpřínosnější žáci považovali to, že se dozvěděli, co vše způsobuje nelegální stahování hudby, a že tím poškozují nejvíce jejich oblíbené interprety.

Besedy se zúčastnili žáci 7. - 9. ročníků.

Okresní kolo ve florbale (dívky, 6. a 7. třída)

Dne 31. 10. 2017 jsme se zúčastnily okresního kola ve florbale. Naši školu reprezentovalo 15 dívek ze 6. a 7. tříd. Všechny hráčky bojovaly do poslední vteřiny, i když se nám nedařilo. Zejména lze pochválit Adélu Kolouškovou a Kláru Urbanovou za vynikající obranu a odvrácení mnoha střel, Stelu Rejnartovou za vytrvalost při osobní obraně a Jitku Musilovou za pěkné góly. Všem hráčkám děkujeme za reprezentaci školy!

Celkové pořadí:

Lyžařský kurz - 7.A,B

Vážení rodiče,

prosím o vyplnění návratky k lyžařskému kurzu a odevzdání ve škole (panu řediteli, paní učitelce Zrůstové) co nejdříve!

Na návratku vyplňujete váš zájem a případně stav vašeho vybavení. Zda potřebujete nebo nepotřebujete půjčit vybavení na sjezdovky (běžky půjčíme všem automaticky).

Návratka musí být od vás podepsaná. Odevzdejte ji, prosím, i v případě, že se z nějakého důvodu nemůže vaše dítě kurzu zúčastnit.

Děkujeme, vyučující TV.

Lyžařský výcvik - 7. třídy

V souladu s ŠVP a MŠMT je v sedmé třídě povinnost školy uspořádat lyžařský kurz. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem jsme se rozhodli uspořádat povinný pobytový lyžařský kurz opět na chatě Zvonice v Kořenově

Termín: 29. 1. - 2. 2. 2018

Předpokládaná cena: 2800,-Kč  (záloha 1000,-Kč do 14. 11. 2017 - třídních schůzek)

Náplň lyžařského kurzu: výuka sjezdového lyžování, výuka běžeckého lyžování, přednášky na téma bezpečnost na lyžích, mazání lyží, první pomoc.

Vybavení: