7. A

třídní učitel 7.A, vyučující M, F, Inf
robert.janco@zsbroumovska.cz

SBĚR PRO SOVY

Na pátek 25. 5. 2018 vyhlašujeme "Den sběru pro sovy".

Papír můžete nejen přinést do školy, ale i odvézt do sběrny. Výtěžek z pátečního sběru poté věnujeme panu sokolníkovi jako příspěvek na chov sov a dravých ptáků.

Sběr se samozřejmě počítá i do celoroční školní soutěže, která se pomalu chýlí ke konci.

Tak pilně třiďte a sbírejte!

Fotbalový turnaj v malé kopané

V pátek 4. 5. jsme se spolu s dalšími pěti školami zúčastnili fotbalového turnaje v malé kopané na ZŠ Elišky Krásnohorské.

I když byl turnaj pro žáky druhého stupně, vzali jsme do týmu i čtvrťáka a páťáka a kluci rozhodně nezklamali.

Po smolném vyřazení v semifinále na penalty se ZŠ Dobiášova jsme si pohlídali souboj o třetí místo a vyválčili tak cenný bronz.

Chlapcům děkuji za reprezentaci i hezký výkon.

O pohár města Varnsdorfu - šachový turnaj

V sobotu 21. dubna jsme hráli prestižní turnaj ve Varnsdorfu. Naši šachoví bojovníci se v konkurenci všech 57 hráčů neztratili. Michal F. obsadil ve své kategorii krásné 3. místo ze 44 účastníků! Kuba R. skončil na 10. místě a Vojta J. na 24. místě. V samostatném dívčím turnaji obsadila Maruška G. 9. místo a Nela L. 11. místo. Všem blahopřejeme! :)

Zdravá pětka

Tento týden proběhl na naší škole projekt Zdravá pětka.
Cílem bylo přivést děti k zamyšlení, co samy jedí a v čem mohou popřípadě udělat změnu k lepšímu. Projekt měl kromě teoretického bloku také praktický, ve kterém si děti vyzkoušely své kulinářské umění.

Vyúčtování lyžařského výcviku 7. třídy

Konečně jsme obdrželi fakturu za ubytování, a mohli tak uzavřít vyúčtování lyžařského kurzu v Kořenově.

Díky dobrým sněhovým podmínkám se nám podařilo ušetřit, budeme každému účastníkovi vracet 440,-Kč.

Celý kurz tak vyšel každého žáka na 2360,-Kč, a to je hezké.

Prosíme žáky, aby si příští týden přinesli do školy drobné (10,- nebo 60,-Kč), děkujeme.