Back to top

7. A

Robert Jančo
třídní učitel 7.A, vyučující M, F, Inf
robert.janco@zsbroumovska.cz

Aktuality třídy

Okresní kolo ve florbale (dívky, 6. a 7. třída)

 Dne 31. 10. 2017 jsme se zúčastnily okresního kola ve florbale. Naši školu reprezentovalo 15 dívek ze 6. a 7. tříd. Všechny hráčky bojovaly do poslední vteřiny, i když se nám nedařilo. Zejména lze pochválit Adélu Kolouškovou a Kláru Urbanovou za vynikající obranu a odvrácení mnoha střel, Stelu Rejnartovou za vytrvalost při osobní obraně a Jitku Musilovou za pěkné góly. Všem hráčkám děkujeme za reprezentaci školy!

 Celkové pořadí: 

Lyžařský kurz - 7.A,B

Vážení rodiče, 

prosím o vyplnění návratky k lyžařskému kurzu a odevzdání ve škole (panu řediteli, paní učitelce Zrůstové) co nejdříve! 

Na návratku vyplňujete váš zájem a případně stav vašeho vybavení. Zda potřebujete nebo nepotřebujete půjčit vybavení na sjezdovky (běžky půjčíme všem automaticky). 

Návratka musí být od vás podepsaná. Odevzdejte ji, prosím, i v případě, že se z nějakého důvodu nemůže vaše dítě kurzu zúčastnit. 

 

Děkujeme, vyučující TV.

Lyžařský výcvik - 7. třídy

V souladu s ŠVP a MŠMT je v sedmé třídě povinnost školy uspořádat lyžařský kurz. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem jsme se rozhodli uspořádat povinný pobytový lyžařský kurz opět na chatě Zvonice v Kořenově

Termín: 29. 1. - 2. 2. 2018

Předpokládaná cena: 2800,-Kč  (záloha 1000,-Kč do 14. 11. 2017 - třídních schůzek)

Náplň lyžařského kurzu: výuka sjezdového lyžování, výuka běžeckého lyžování, přednášky na téma bezpečnost na lyžích, mazání lyží, první pomoc.

Vybavení: 

Německý jazyk

Informace pro žáky NJ:

V případě jakýchkoliv nejasností (potřeba individuální podpory, vysvětlení gramatiky, výslovnosti atd.) je možné se po předchozí domluvě sejít vždy ve čtvrtek od 7:00. Nutné je se předem domluvit buď ve škole, nebo e-mailem, a to do středeční 14. hodiny. 

S pozdravem Jakub Hříbal 

Obaly na učebnicích u žáků 2. stupně

Téměř všichni žáci na 2. stupni mají nové učebnice na český jazyk a dějepis. Je třeba, aby je měli řádně obalené! Mnohokrát jsem viděla, že tomu tak stále není! Dějepisy nemají pevnou vazbu, snadno se poničí. Vyzývám všechny, kterých se to týká, aby se polepšili a učebnice nosili do školy obalené. Vyhnete se sankcím, k nimž pak musíme přistoupit na konci školního roku.

21.9. Výlet na Javorník

Ve čtvrtek 21.9. jsme vyrazili na výlet na bobovou dráhu na Javorníku. Z konečné v Šimonovicích nás cesta podle plánu pana učitele třídního vedla na bobovou dráhu. I přes zamračené počasí bobovka jezdila, děti dokonce dostaly jednu jízdu zdarma. Po ohřátí v kiosku a zavzpomínání na dětství na nedalekém hřišti jsme se svezli lanovkou na Javorník a pak už hurá pěšky do Vesce na autobus. 

Stránky