8. A

Mgr. Helena Janatová
třídní učitelka 8.A, vyučující Fr, D, Pč
janatovahelena@seznam.cz

Vánoční dílny a rozsvícení vánočního stromu

Podívejte se na fotky z vánočního setkání.

Věříme, že se vám dílničky i další aktivity líbily, a děkujeme všem návštěvníkům i pomocníkům za vytvoření příjemné vánoční atmosféry.

,,Buď toho součástí. Podporuj muziku!"

Ve čtvrtek 23. 11. proběhla na naší škole beseda týkající se autorských práv na internetu. Hovořili jsme o legálnosti a nelegálnosti úložišť, o jejich fungování i o legální možnosti poslechu hudby. Besedu vedl právník z oblasti hudebního průmyslu Mgr. Leoš Bednář a hostem byl zpěvák Thom Artway.

Za nejpřínosnější žáci považovali to, že se dozvěděli, co vše způsobuje nelegální stahování hudby, a že tím poškozují nejvíce jejich oblíbené interprety.

Besedy se zúčastnili žáci 7. - 9. ročníků.

Jumping - 8.A,B

V pátek jsme vyměnily klasickou hodinu TV v tělocvičně za lekci jumpingu ve fitness studiu na Broumovské. Lekce to byla bezvadná - zpotily jsme se, potrápily svaly a moc nás to bavilo...Holky, moc vás chválím za nasazení!

K. Zrůstová

Německý jazyk

Informace pro žáky NJ:

V případě jakýchkoliv nejasností (potřeba individuální podpory, vysvětlení gramatiky, výslovnosti atd.) je možné se po předchozí domluvě sejít vždy ve čtvrtek od 7:00. Nutné je se předem domluvit buď ve škole, nebo e-mailem, a to do středeční 14. hodiny.

S pozdravem Jakub Hříbal