9. A

Mgr. Zuzana Jedličková
třídní učitelka 9.A, vyučující Aj
jedlickova.broumovska@seznam.cz

Vánoční dílny a rozsvícení vánočního stromu

Podívejte se na fotky z vánočního setkání.

Věříme, že se vám dílničky i další aktivity líbily, a děkujeme všem návštěvníkům i pomocníkům za vytvoření příjemné vánoční atmosféry.

Vánoční redakčí rada

Dneska proběhla poslední rada v tomto roce. Mladí redaktoři si ji zpříjemnili cukrovím a růzmýni aktivitami. Každý redaktor byl následně odměněn za dosavadní práci malým dárečkem a už se společně těšíme na další číslo, které výjde v únoru. I vy se máte na co těšit.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018!

Redakční rada Broumáci

PS: Klikni na obrázek :)

,,Buď toho součástí. Podporuj muziku!"

Ve čtvrtek 23. 11. proběhla na naší škole beseda týkající se autorských práv na internetu. Hovořili jsme o legálnosti a nelegálnosti úložišť, o jejich fungování i o legální možnosti poslechu hudby. Besedu vedl právník z oblasti hudebního průmyslu Mgr. Leoš Bednář a hostem byl zpěvák Thom Artway.

Za nejpřínosnější žáci považovali to, že se dozvěděli, co vše způsobuje nelegální stahování hudby, a že tím poškozují nejvíce jejich oblíbené interprety.

Besedy se zúčastnili žáci 7. - 9. ročníků.