9. A

třídní učitelka 9.A, vyučující Aj
jedlickova.broumovska@seznam.cz

21.9. - 9.A

Program na den, kdy nepoteče voda. Od 8:30 do 10:30 návštěva Botanické zahrady Liberec ( vstupné 70,-Kč), od 11:00 do 12:30 program v Severočeském muzeu Liberec - Jizerky známé a neznámé ( 30,-Kč). Vybíráme tedy 100,-Kč. Sraz bude před školou v 7:50, rozchod u muzea po skončení akce. Nezapomeňte si včas odhlásit oběd.

POBYTOVÝ ZÁJEZD ŠVÉDSKO S NÁVŠTĚVOU KODANĚ - 6. - 12.6.2018

V letošním školním roce pro vás naše škola připravuje krásný pobytový a poznávací zájezd do Švédska na ostrov Öland se zastávkou v dánském hlavním městě Kodani a v Tropical Islands u Berlína. Strávíme spolu nezapomenutelný týden v kempu u Baltského moře. Budeme podnikat výlety do krásné švédské přírody, pozorovat tuleně, navštívíme švédskou školu a navážeme přátelství se švédskými vrstevníky. Budeme mít čas i na relaxaci, koupání v moři a hry.

Přírodovědný seminář

Požadavky na závěrečnou práci:

1. Titulní stranu

a)název práce ( název zpracovaného úkolu)

b)příjmení a jméno, název předmětu, třída, , název školy, školní rok

2. Na dalších listech:

a)Stanovený cíl úkolu, pomůcky.

b)Stručný popis postupu práce (napiš, jaký byl tvůj skutečný postup).

c)Vypracování. Výsledky je možné zpracovat do tabulek a grafů.

d)Vhodné jsou i nákresy a fotografie.

e)Stručný závěr.

f)Zdroje informací

ústní sdělení – jméno a poznámka ústní sdělení