Družina Míša P.

vychovatelka
michaela.pourova@zsbroumovska.cz

SBĚR PRO SOVY

Na pátek 25. 5. 2018 vyhlašujeme "Den sběru pro sovy".

Papír můžete nejen přinést do školy, ale i odvézt do sběrny. Výtěžek z pátečního sběru poté věnujeme panu sokolníkovi jako příspěvek na chov sov a dravých ptáků.

Sběr se samozřejmě počítá i do celoroční školní soutěže, která se pomalu chýlí ke konci.

Tak pilně třiďte a sbírejte!

6. oddělení ŠD

Ve školní družině si užíváme spoustu zábavy.

Hrajeme neobvyklé hry - např. přehazovaná v sedě nebo balónkový tenis s papírovými tácky.

Už se moc těšíme na jaro a Velikonoce. Dnes jsme si vyrobili vajíčko z papírových proužků.

Práce se nám velice povedla. Moc děkuji dětem za skvělou práci ve školní družině.

Organizace začátku provozu školní družiny

4.9.20417 je provoz školní družiny od 8:30h do 16:00h

Děti, které půjdou 4.9.2017 do školní družiny, musí mít písemný vzkaz podepsaný rodiči s uvedením času odchodu z družiny a zda půjde dítě samo, nebo s doprovodem!

Zápisní lístek dostanou děti 4.9. 2017. Vyplněný prosíme odevzdat do středy 6.9.2017.