Back to top

Úspěchy žáků

ŠKOLNÍ ROK 2016-2017

zde najdete výsledky školních kol vědomostních olympiád

TK TYK TAK - "Numbers" - 28.8. 2017 - 1. místo Mia festival - MČR Praha Lucerna - foto zde.

Michael Valter - 6.B - 4.4. 2017 - 1. - 5. místo v okresním kole Matematické olympiády, kategorie Z6

Jakub Erlebach - 8.B - 4.4. 2017 - 16. místo v okresním kole Matematické olympiády, kategorie Z8

Kateřina Fejglová - 8.A - 4.4. 2017 - 8. místo v okresním kole Matematické olympiády, kategorie Z8

TK TYK TAK - "Back in the game" - 1.4. 2017 - 1. místo Festival tanečního mládí ČL - oblastní kolo Severní Čechy, postup na MČR

Jan Polák - 7.B - 22.3. 2017 - 4. místo v krajském kole olympiády v zeměpise (kategorie 7.tř.).

výběr žáků 4.- 5.třídy - 14.3. 2017 - 5. místo v okresním finále ve florbalu.

Jan Polák - 7.B - 16.2. 2017 - 2. místo v okresním kole olympiády v zeměpise (kategorie 7.tř.) - postup do kraje.

Michael Valter - 6.B - 16.2. 2017 - 8. místo v okresním kole olympiády v zeměpise (kategorie 6.tř.).

Tobiáš Čáp - 9.A - 15.2. 2017 - 6. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce (kategorie 8.- 9.tř.).

Jan Polák - 7.B - 15.2. 2017 - 7. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce (kategorie 6.- 7.tř.).

Školní šachový oddíl - 9.2. 2017 - 3. místo v krajském kole kategorie 6.-9.třída.

Kateřina Fejglová - 8.A - 1.2. 2017 - 7. místo v okresním kole olympiády v českém jazyce.

Jakub Rýgl - 6.A - 17.12. 2016 - 1. místo v 18.ročníku Vánočního šachového turnaje Desko (skupina "C").

Školní šachový oddíl - 29.11. 2016 - 1. místo v okresním kole kategorie 6.-9.třída (postup do kraje) - výsledky zde.

Karolína Marková - 1.C - 10.12. 2016 - 1. místo Dance of live Skalice u ČL - disciplína sólo street miniděti

TK TYK TAK - "Back in the game" - 10.12. 2016 - 1. místo Dance of live Skalice u ČL - disciplína street miniděti - foto zde.

TK TYK TAK - "RA" - 10.12. 2016 - 3. místo Dance of live Skalice u ČL - disciplína street děti - foto zde.

Kateřina Fejglová - 8.A - 7.12. 2016 - 1. místo v okresní soutěži Matematický Dubák v Českém Dubu.

Josef Jurčík - 3.B - 26.11. 2016 - 3. místo v přeboru Severních Čech v plavání - foto zde.

Jan Jurčík - 3.B - 26.11. 2016 - 3x1. místo v přeboru Severních Čech v plavání - foto zde.

Barbora Jurčíková - 9.B - 23.11. 2016 - 2. místo v okresním kole v plavání - 50m prsa.

Tereza Chmelová - 1.C - 16.11. 2016 - 1. místo ve výtvarné soutěži GIS DAY - A Země se otevřela.

Michal Fotr - 4.B - 4.11. 2016 - postup do krajského kola (50 nejlepších řešitelů) Logické olympiády.

 

ŠKOLNÍ ROK 2015-2016

zde najdete výsledky školních kol vědomostních olympiád i úspěchy vítězů v okresních kolech

TK TYK TAK - "Poznám ji podle střevíčku" - 11.6. 2016 - 2. místo MČR organizace WADF - Jablonec n.N. - kategorie show dance

TK TYK TAK - "Skrr" - 11.6. 2016 - 1. místo MČR organizace WADF - Jablonec nad Nisou - kategorie street dance

Klára Urbanová - 7.6. 2016 - 2. místo v atletickém trojboji všestrannosti - okresní kolo 4.třídy.

Tobiáš Havlíček - 7.6. 2016 - 4. místo v atletickém trojboji všestrannosti - okresní kolo 1.třídy.

Pavel Záruba - 7.6. 2016 - 4. místo v atletickém trojboji všestrannosti - okresní kolo 4.třídy.

Karolína Sadvarová - 1.6. 2016 - 1. místo v běhu na 600m - atletická olympiáda mladších žáků.

Míša Smolková - 1.5. 2016 - 1. místo MČR mladších žaček ve volejbale (Dukla Liberec), členka reprezentačního týmu lvíčat. foto

žáci 4. - 5.tříd - 31.3. 2016 - 3. místo v okresním semifinále turnaje ve vybíjené.

Jan Polák - 6.B - 14.3. 2016 - 6. místo v krajském kole zeměpisné olympiády kategorie "A".

Adéla Tomášová - 3.B - 11.3. 2016 - 4. místo v okresním kole Přehlídky dětských recitátorů kategorie 1.

chlapci 4. - 5.tříd - 10.3. 2016 - 6. místo v okresním finále turnaje ve florbalu.

TK TYK TAK - "Poznám ji podle střevíčku" - 13.3. 2016 - 2. místo Dance cup Markvartice - disciplína street show - diplom.

TK TYK TAK - "Dreamers" - 13.3. 2016 - 1. místo Dance cup Markvartice - disciplína street dance junioři - diplom.

výběr žáků 4.- 5.třídy - 11.3. 2016 - 6. místo v okresním finále ve florbalu.

David Škoda - 7.B - 19.2. 2016 - 2. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce kategorie 1.A.

Aneta Preisslerová - 7.B - 19.2. 2016 - 1. místo v literární soutěži "Umíme si pomáhat" pořádané OC Forum. foto 1,foto 2.

Barbora Jurčíková - 8.B - 15.2. 2016 - 22. místo v okresním kole olympiády v českém jazyce (52 účastníků).

TK TYK TAK - "Dreamers" - 14.2. 2016 - 1. místo ELITERY Louny - disciplína street dance junioři - foto zde.

TK TYK TAK - "Skrr" - 14.2. 2016 - 1. místo ELITERY Louny - disciplína street dance děti - foto zde.

TK TYK TAK - "Poznám ji podle střevíčku" - 14.2. 2016 - 1. místo ELITERY Louny - disciplína street show - foto zde.

Jakub Erlebach - 7.B - 15.2. 2016 - 4. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "B" (22 účastníků).

Jan Polák - 6.B - 15.2. 2016 - 4. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "A" (24 účastníků).

Petr Chlad - 9.A - 15.2. 2016 - 29. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "C" (46 účastníků).

Anežka Laščáková - 8.A - 15.2. 2016 - 24. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "C" (46 účastníků).

Martin Dvořák - 7.B - 19.1. 2016 - 13. místo v okresním kole dějepisné olympiády.

Barbora Jurčíková - 8.B - 20.11. 2015 - 1. místo v okresním kole v plavání - 50m volný způsob.

ZŠ Broumovská 2.stupeň - 18.10. 2015 - 2. místo v turnaji v malé kopané na ZŠ Elišky Krásnohorské Liberec.

 

ŠKOLNÍ ROK 2014-2015

zde najdete výsledky školních kol vědomostních olympiád i úspěchy vítězů v okresních kolech

TK TYK TAK - 5.6. 2015 - 7. místo na MČR Česko se hýbe (formace Because I'm happy - 2.-4.třída)

TK TYK TAK - 5.6. 2015 - 11. místo na MČR Česko se hýbe (formace Click - 5.-8.třída)

TK TYK TAK - 5.6. 2015 - 7. místo na MČR Česko se hýbe (formace Jednou se stanu legendou - 5.-8.třída)

Kristýna Toušková - 4.6. 2015 - 3. místo v hodu míčkem na atletické olympiádě ml.žáků.

David Novák - 5.6. 2015 - 2. místo ve skoku dalekém na atletické olympiádě st.žáků.

Láďa Michalec - 5.6. 2015 - 2. místo v hodu míčkem na atletické olympiádě st.žáků.

Daniela Havlová - 5.6. 2015 - 4. místo v běhu na 800m na atletické olympiádě st.žáků.

Bára Jurčíková - 4.6. 2015 - 4. místo v běhu na 800m na atletické olympiádě ml.žáků.

štafeta na 4x 60m - 4.6. 2015 - 4. místo na atletické olympiádě ml.žáků (Nezmarová, Zemanová, Pelantová, Jurčíková)

Anežka Laščáková - 14.5. 2015 - 3.-7. místo v okresním kole Pythagoriády - 7.třída.

Jiří Vestfál - 14.5. 2015 - 1.-5. místo v okresním kole Pythagoriády - 5.třída.

Anežka Laščáková - 8.4. 2015 - 13. místo v okresním kole olympiády v matematice - 7.třída.

Tobiáš Čáp - 20.2. 2015 - 2. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce kategorie I.A.

Do Lam Nhat Truong - 20.2. 2015 - 12. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce kategorie II.A.

Petr Chlad - 17.2. 2015 - 7. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "C" (45 účastníků).

Pavlína Budínská - 17.2. 2015 - 10. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "C" (45 účastníků).

Tobiáš Čáp - 17.2. 2015 - 11. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "B" (22 účastníků).

Pavlína Budínská - 15.1. 2015 - 20. místo v okresním kole olympiády v Českém jazyce (72 účastníků).

tým pod vedením p.vychovatelky Strakové - 19.11. 2014 - 1. místo ve výtvarné soutěži Nové světy.

ZŠ Broumovská 2.stupeň - 9.10. 2014 - 2. místo v turnaji v malé kopané na ZŠ Horská Liberec

 

ŠKOLNÍ ROK 2013-2014

TK TYK TAK - 24.5.2014 - 6.místo na Mistrovství ČR (festival tanečního mládí - SUT) - show formace.

Matěj Ptáček - 7.5. 2014 - 1. místo v okresním kole Pythagoriády, kategorie "5.třída".

Michael Valter - 7.5. 2014 - 3. místo v okresním kole Matematického klokana, kategorie "Cvrček - 3.třída".

Lucie Pechočiaková - 11.5. 2014 - účast na Prague international marathon

4.-5.třídy - 29.4. 2014 - 2. místo v okresním finále ve vybíjené.

zde najdete výsledky školních kol vědomostních olympiád i úspěchy vítězů v okresních kolech

Daniela Joštová - 9.4. 2014 - 7. místo v okresním kole matematické olympiády kategorie "7.třída".

Marek Štajnc - 7.3. 2014 - 21. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "7.třída".

Tobiáš Čáp - 8.2. 2014 - 8. místo v okresním kole olympiády v angličtině kategorie "6.- 7.třída".

Eliška Laurinová - 8.2. 2014 - 11. místo v okresním kole olympiády v angličtině kategorie "8.- 9.třída".

TK TYK TAK - Lifestyle - 15.10. 2013 - 1.místo na WORLD DANCE CHAMPIONSHIP - Mistrovství světa Urban Street WADF. foto

Michael Smutný - 21.9. 2013 - oceněn LK za grafický návrh buttonu u příležitosti Oslav 40.výročí Ještědu. Diplom a button

 

ŠKOLNÍ ROK 2012-2013

ZŠ Broumovská 1.-3.třída - 23.5. 2013 - 3.místo v okrese v McDonald's cupu

sestava: Svrček, Blažek, Kanta, Lhoták, Kipor, Čumpelík, Brázda, Jeřábek, Vronka

TK TYK TAK - 2. a 2x 3.místo na Mistrovství republiky - Taneční skupina roku.

Marek Štajnc - 14.3. 2013 - 21. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "A".

Zdeněk Dittrich - 14.3. 2013 - 22. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "B".

Pavlína Blažková - 14.3. 2013 - 29. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie "C".

Silvia Čmilanská - 20.1. 2013 - 14. místo v okresním kole dějepisné olympiády.

ZŠ Broumovská 8.-9.třída - 7.12. 2012 - postup do okresního semifinále Orion florbal cupu

ZŠ Broumovská 6.-7.třída - 12.12. 2012 - postup do okresního semifinále Orion florbal cupu

ZŠ Broumovská 2.stupeň - 24.10. 2012 - postup v celorepublikovém fotbalovém turnaji Coca-cola cup. (Broumovská : Husova 3:0)

sestava: Domalíp, Jiránek, Binhak, Jančo, Jedlan, Vrňata, Řezáč, Spilko, Voplakal, Bilinkevych, Michalec, Koloušek

ZŠ Broumovská - deváťáci - 10.10. 2012 - 1. místo v devátém díle projektu NadoTECH na SOPŠ Na Bojišti. FOTKY

TK TYK TAK - 1.10. 2012 - nominační diplom na republikové finále soutěže ZLATÝ OŘÍŠEK! K nahlédnutí: DIPLOM, FOTKA

ZŠ Broumovská 2.stupeň - 25.9. 2012 - 2. místo v turnaji v malé kopané na ZŠ Horská Liberec

 

ŠKOLNÍ ROK 2011-2012

Emma Šťovíčková - 28.4. 2012 - 5. místo v okresním finále výtvatné soutěže O zlatý štětec.

Barbora Jeníková - 22.4. 2012 - 10. místo v okresním kole dějěpisné olympiády kat C.

ZŠ Broumovská - 3.5. 2012 - 2. místo v okresním kole Coca-cola cupu ve fotbale (2.stupeň).

Pavla Blažková - 14.3. 2012 - 7. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kat B.

Kateřina Řepková - 14.3. 2012 - 14. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kat.A.

Pavel Pytloun - 14.3. 2012 - 10. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kat C.

Tereza Carvanová - 3.6. 2012 - 2. místo v běhu na 300m na atlet.olympiádě st.žákyň.

Martin Lamač - 3.6. 2012 - 1. místo ve skoku dalekém na atletické olympiádě st.žáků.

ZŠ Broumovská - 3.6. 2012 - 1. místo ve štafetě 4x60m na atlet.olympiádě st.žáků (Brázda, Fajmon, Dunayevskyy, Lamač).

TK TYK TAK - Úsvit nového věku - 12.4. 2012 - 5. místo na MČR - Taneční skupina roku.

TK TYK TAK - 14 x 1. místo na regionálních tanečních soutěžích.

starší žáci - 7.10. 2011 - 3. místo v okresním kole přespolního běhu (Dunayevskyy, Fajmon, Binhak, Jančo, Brázda, Kurel)

mladší žáci - 7.10. 2011 - 4. místo v okresním kole přespolního běhu (Vrňata, Voplakal, Koloušek, Řezáč, Tesař)

 

ŠKOLNÍ ROK 2010-2011

Tomáš Jílek - 1.6. 2011 - 2. místo v běhu na 60m na atletické olympiádě st.žáků.

Martin Lamač - 1.6. 2011 - 4. místo v běhu na 60m na atletické olympiádě st.žáků.

Saša Dunayevskyy - 1.6. 2011 - 4. místo běhu na 1500m na atletické olympiádě st.žáků.

ZŠ Broumovská - 1.6. 2011 - 4. místo ve štafetě 4x60m na atlet.olympiádě st.žákyň (Carvanová, Kotrčová, Brennerová,Dvořáková).

6.-7.třídy - 30.5. 2011 - 3. místo v okresním finále ve vybíjené.

Sestava: Binhak, Lachman, Domalíp, Jiránek, Freteuchan, Vrňata, Řezáč, Jedlan, Jančo, Klesal, Kroka, Horčička.

Nathalia Novotná - 28.4. 2011 - 1. místo v okrese ve výtvatné soutěži O zlatý štětec.

Zuzana Vrňatová - 28.4. 2011 - 4. místo v okresním finále výtvatné soutěže O zlatý štětec.

Jan Maděra - 6.4. 2011 - 12. místo v okresním kole olympiády v matematice.

Michaela Vinklárková - 25.3. 2011 - 5. místo v okresním kole Pythagoriády.

Nathalia Novotná - 25.3. 2011 - 6. místo v okresním kole Pythagoriády.

Jana Kellerová - 22.3. 2011 - 2. místo v okresním kole olympiády v českém jazyce.

Martin Tancoš - 22.3. 2011 - 16. místo v okresním kole olympiády v českém jazyce.

Martin Tancoš - 9.3. 2011 - 4. místo v okresním kole olympiády v zeměpise (kategorie C).

Zdenka Nitschmannová - 9.3. 2011 - 30. místo v okresním kole olympiády v zeměpise (kategorie C).

Veronika Vaníčková - 9.3. 2011 - 10. místo v okresním kole olympiády v zeměpise (kategorie B).

Nikola Mocová - 9.3. 2011 - 15. místo v okresním kole olympiády v zeměpise (kategorie A).

tým Pokorná, Egerová, Šarounová, Tancoš - 20.12. 2010 - 1. místo ve vědomostní soutěži HEJ TY, VÍŠ TO?! v rámci VyCOOL se!

tým Šilhán, Dunayevskyy, Krupil, Pytloun - 20.12. 2010 - 3. místo ve vědomostní soutěži HEJ TY, VÍŠ TO?! v rámci VyCOOL se!

Vladimír Jedlan - 15.11. 2010 - 1. místo v okresním kole v plavání 6.-7.tříd - 50m prsa

Lukáš Novák - 15.11. 2010 - 2. místo v okresním kole v plavání 8.-9.tříd - 50m volný způsob

Kristýna Brennerová a Tereza Carvanová - 20.10. 2010 - 1. místo v soutěži Street dance v rámci programu VyCool se!

Kristýna Vraštilová a Zuzana Stárová - 20.10. 2010 - 3. místo v soutěži Street dance v rámci programu VyCool se!

starší žáci - 7.10. 2010 - 5. místo v okresním kole přespolního běhu (Novák, Macoun, Fajmon, Polák, Srp)

starší žákyně - 7.10. 2010 - 8. místo v okresním kole přespolního běhu (Netušilová,Carvanová,Brennerová,Kotrčová,Matějková)

ragbyový tým sedmých tříd - chlapci - 6.10. 2010 - 2.místo v ragbyovém turnaji projektu SBP

ragbyový tým sedmých tříd - dívky - 6.10. 2010 - 3.místo v ragbyovém turnaji projektu SBP

fotbalový tým - 4.10. 2009 - 1. místo v Libereckém poháru v malé kopané (Polívka,Jílek,Macoun,Dunayevskyy,Hrudka,Jiránek,Vrňata)

 

ŠKOLNÍ ROK 2009-2010

ZŠ Broumovská - 8.6. 2010 - 2. místo v okresním finále AŠSK Liberec ve fotbale.

sestava: Jílek, Krčil, Hurych, Jiránek, Forchtner, Binhak, Řezáč, Peřina, Turtak, Polívka, Nguyen,Dunayevskyy,Havelka,Macoun,Leitner.

Tomáš Polívka - 4.6. 2010 - 1. místo v hodu míčkem na atletické olympiádě starších žáků.

Míša Jonášová - 4.6. 2010 - 1. místo v hodu míčkem na atletické olympiádě starších žákyň.

Jan Hájek - 4.6. 2010 - 2. místo ve vrhu koulí na atletické olympiádě starších žáků.

Jan Kazda - 4.6. 2010 - 2. místo v běhu na 300m na atletické olympiádě starších žáků.

Marek Krčil - 4.6. 2010 - 3. místo v běhu na 300m na atletické olympiádě starších žáků.

ZŠ Broumovská - 4.6. 2010 - 2. místo ve štafetě 4x60m na atlet.olympiádě st.žáků (Polívka,Wollmann,Jílek,Hájek).

ZŠ Broumovská - 4.6. 2010 - 3. místo ve štafetě 4x60m na atlet.olympiádě st.žákyň (Netušilová,Brennerová,Sýkorová,Dvořáková).

Michal Hrudka - 3.6. 2010 - 1. místo v hodu míčkem na atletické olympiádě mladších žáků.

Martin Lamač - 3.6. 2010 - 2x2. místo v běhu na 60m a ve skoku dalekém na atletické olympiádě mladších žáků.

Michal Hrudka - 3.6. 2010 - 3. místo v běhu na 800metrů na atletické olympiádě mladších žáků.

ZŠ Broumovská - 3.6. 2010 - 3. místo ve štafetě 4x60m na atlet.olympiádě ml.žákyň (Freteuchan,Benešová,Šmehilová,Kotrčová).

ZŠ Broumovská - 28.5. 2010 - 2. místo ve sportovně-vědomostní soutěži SYNER školám.

Silvia Čmilanská - 7.4. 2010 - 3. místo v okresním kole olympiády v matematice (kategorie Z6).

Nathalia Novotná - 7.4. 2010 - 4. místo v okresním kole olympiády v matematice (kategorie Z7) .

Zš Broumovská - 8.4. 2010 - 11. místo v okrskovém kole dopravní soutěže.

Veronika Vaníčková - 17.3. 2010 - 4. místo v okresním kole olympiády v zeměpise (kategorie A).

Martin Tancoš - 17.3. 2010 - 7. místo v okresním kole olympiády v zeměpise (kategorie C).

Zdenka Nitschmannová - 17.3. 2010 - 9. místo v okresním kole olympiády v zeměpise (kategorie B).

Isabelle Recktenwaldová - 17.3. 2010 - 19. místo v okresním kole olympiády v zeměpise (kategorie C).

družstvo mladších žáků - 16.2. 2010 - 3. místo v krajském závodě v běhu na lyžích (Kurel, Lamač, Peš).

tým streetbalistů - 7.11. 2009 - 2. místo na Primátorském dni solidarity (Pluhař, Řezáč, Peřina, Hurych).

Isabelle Recktenwaldová - 14.10. 2009 - 6. místo v aerobicu v soutěži jednotlivců v rámci programu vyCOOL se!

tým aerobicu 6.-7.třídy - 14.10. 2009 - 3. místo v aerobicu v rámci programu vyCOOL se! (Benešová,Raichová,Jandová,Pluhařová)

tým aerobicu 8.-9.třídy - 14.10. 2009 - 1. místo v aerobicu v rámci programu vyCOOL se! (Ulmonová,Pelantová,Opltová,Dvořáková)

fotbalový tým - 8.10. 2009 - 1. místo v Libereckém poháru v malé kopané (Řezáč,Binhak,Polívka,Jílek,Forchtner,Raška,Nguyen)

družstvo mladších žáků - 7.10. 2009 - 6. místo v okresním kole přespolního běhu (Dunayevskyy,Lamač,Kurel,Hrudka,Fajmon)

družstvo mladších žákyň - 7.10. 2009 - 8.místo v okresním kole přespolního běhu (Malánová,Netřebská,Kotrčová,Sochančak,Carvanová)

družstvo starších žáků - 7.10. 2009 - 4. místo v okresním kole přespolního běhu (Hájek,Novák,Sýkora,Sochančak,Vykoukal)

baseballový tým osmých tříd - 1.10. 2009 - 2.místo v baseballovém turnaji programu vyCOOL se!

 

ŠKOLNÍ ROK 2008-2009

Petr Socha - 19.-20.6. 2009 - 10. místo v republikovém kole programování

ZŠ Broumovská - 4.-5.6. 2009 - 2. místo v krajském kole dopravní soutěže 5.-6.třídy (Pavlatová,Maděra,Lamač,Dvořáková)

Adéla Procházková - 3.6. 2009 - 1. místo v běhu na 800m na atletické olympiádě starších žákyň

Míša Jonášová - 3.6. 2009 - 1. místo v hodu míčkem na atletické olympiádě starších žákyň

Lenka Sedláková - 3.6. 2009 - 3. místo ve vrhu koulí na atletické olympiádě starších žákyň

Tomáš Wollmann - 2.6. 2009 - 2. místo v běhu na 60m na atletické olympiádě mladších žáků

Tomáš Guzik - 2.6. 2009 - 3. místo v hodu míčkem na atletické olympiádě mladších žáků

Petr Socha - 25.5. 2009 - 1. místo v krajském kole programování, kvalifikoval se do ústředního celostátního kola

ZŠ Broumovská - kategorie 5.-6.třída - 23.4. 2009 - 1. místo v okresním kole dopravní soutěže

Složení týmu: Zdeňka Nitschmannová, Jan Maděra, Martin Lamač, Barbora Dvořáková

Tereza Šebelová - 23.4. 2009 - 1. místo ve výtvatné soutěži O zlatý štětec

Lukáš Černý - 23.4. 2009 - 2. místo ve výtvatné soutěži O zlatý štětec

Denisa Friedrichová - 23.4. 2009 - 3. místo ve výtvatné soutěži O zlatý štětec

ZŠ Broumovská - reprezentace fotbalistů - 23.4. 2009 - 2. místo v 1.kole Coca-cola cupu

Sestava: Jílek, Škoda, Dvorzhak, Krčil, Forchtner, Řezáč, Binhak, Stejskal, Resler, Turtak, Nguyen, Macoun, Raška, Dunayevskyy, Strnad

David Sopr - 26.3.- 28.3. 2009 - Veletrh dětské knihy, účast ve výtvarné soutěži

ZŠ Broumovská 1. kategorie 5,6 tř. - 2.4. 2009 - 4. místo ze 40 zš - okrskové kolo dopravní soutěže

ZŠ Broumovská 2. kategorie 7,8 tř. - 2.4. 2009 - 18. místo ze 40 zš -okrskové kolo dopravní soutěže

Martin Tancoš - 18.3. 2009 - 3. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie B (7.třídy)

Vojtěch Vimmer - 18.3. 2009 - 3. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie C (8.-9.třídy)

Bára Jeníková - 18.3. 2009 - 14. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie A (6.třídy)

Kristýna Marková - 18.3. 2009 - 25. místo v okresním kole zeměpisné olympiády kategorie C (8.-9.třídy)

Petr Socha - 16.3. 2009 - 1. místo v okresním kole olympiády v programování

Martin Světnička - 16.3. 2009 - 11. místo v okresním kole olympiády v českém jazyce

Karolína Smolová - 16.3. 2009 - 12. místo v okresním kole olympiády v českém jazyce

družstvo starších žáků - 12.3. 2009 - 2. místo v okresním kole v basketbalu

Sestava: J.Šťastný, J.Pluhař, A.Paštika, J.Škoda, P.Ouzký, A.Dvorzhak, L.Tokár, R.Habásko

Petr Socha - 10.2. 2009 - 3. místo v okresním kole olympiády v angličtině

Martin Tancoš - 10.2. 2009 - 7. místo v okresním kole olympiády v angličtině

Ladislav Láska - 28.1. 2009 - 21. místo v okresním kole dějepisné olympiády

Marek Frick - 28.1. 2009 - 26. místo v okresním kole dějepisné olympiády

družstvo mladších žáků - 28.1. 2009 - 4. místo v okresním semifinále florbalu

Sestava: M.Macoun, T.Jílek, T.Polívka, J.Pípal, V.Hosák, J.Fajmon, M.Hrudka, L.Novák, M.Turtak, D.Adam

družstvo 4.-5.tříd - 22.1. 2009 - 1. místo ve 4.kole školní ligy miniházené

družstvo 2.-3.tříd - 22.1. 2009 - 2. místo ve 4.kole školní ligy miniházené

družstvo starších žáků - 20.11. 2008 - 2. místo v okresním kole florbalu

Sestava: M.Stejskal, M.Menčík, L.Láska, A.Zizien, V.Binhak, J.Hák, M.Strnad, J.Resler, T.Raška, A.Dvorzhak

družstvo mladších žáků - 14.10. 2008 - 4. místo v okresním kole přespolního běhu (Macoun,Jílek,Novák,Srp,Linka,Polívka)

družstvo mladších žákyň - 14.10. 2008 - 8.místo v okresním kole přespolního běhu (Carvanová,Chladová,Čočová,Dvořáková,Matějková)

družstvo starších žáků - 14.10. 2008 - 7. místo v okresním kole přespolního běhu (Klinovský,Sýkora,Vykoukal,Hurych,Nguyen)

 

ŠKOLNÍ ROK 2007-2008

6.-7.třídy - 9.6. 2008 - 3. místo v okresním finále ve vybíjené

Adéla Procházková - 5.6. 2008 - 1. místo v běhu na 800m a 2.místo v běhu na 300m na atletické olympiádě starších žáků

Lenka Sedláková - 5.6. 2008 - 4. místo ve skoku dalekém na atletické olympiádě starších žáků

Veronika Maděrová - 5.6. 2008 - 5. místo ve vrhu koulí a 6.místo v běhu na 300m na atletické olympiádě starších žáků

Wernerová, Maděrová, Procházková, Sedláková - 5.6. 2008 - 3. místo ve štafetě 4x60m na atletické olympiádě starších žáků

Jan Hájek - 4.6. 2008 - 2. místo ve skoku dalekém a 3. místo v běhu na 60m na atletické olympiádě mladších žáků

Jan Kazda - 4.6. 2008 - 2. místo v běhu na 300m na atletické olympiádě mladších žáků

Luboš Klinovský - 4.6. 2008 - 3. místo v běhu na 800m na atletické olympiádě mladších žáků

Standa Forchtner - 4.6. 2008 - 3. místo v běhu na 300m na atletické olympiádě mladších žáků

Petr Řezáč - 4.6. 2008 - 6. místo v běhu na 800m na atletické olympiádě mladších žáků

Tomáš Wollmann - 4.6. 2008 - 8. místo ve skoku dalekém a 9.místo v běhu na 60m na atletické olympiádě mladších žáků

Wollmann, Kazda, Klinovský, Hájek - 4.6. 2008 - 3. místo ve štafetě 4x60m na atletické olympiádě mladších žáků

družstvo starších žákyň - 30.5. 2008 - 5. místo v atletickém poháru rozhlasu

Pavlína Blažková - 24.4. 2008 - 4. místo ve výtvarné soutěží Zlatý štětěc, kategorie 3. ročník

Barbora Šmehilová - 24.4. 2008 - 1. místo ve výtvarné soutěží Zlatý štětěc, kategorie 4.ročník

Olga Klinovská - 24.4. 2008 - 3. místo ve výtvarné soutěží Zlatý štětěc, kategorie 7.ročník

Adam Zizien - 7.5. 2008 - 6. místo v okresním kole Pythagoriády

Petr Socha - 18.4. 2008 - 2. místo v krajském kole v programování

Petr Socha - 7.4. 2008 - 4. místo v krajském kole v anglickém jazyce

Alena Strašilová, Kateřina Hrabětová - 27.3. 2008 - 3. místo ve výtvarné soutěži- projekt Postavme se šikaně

Petr Socha - 26.3. 2008 - 1. místo v okresním kole v programování

Martin Tancoš - 19.3. 2008 - 8. místo v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie 6. ročník

Denisa Sedlická - 19.3. 2008 - 12. místo v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie 7. ročník

Jan Pípal - 19.3. 2008 - 21. místo v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie 8.-9. ročník

mladší žáci - 18.3. 2008 - 4. místo v okrskovém kole Dopravní soutěže, kategorie 5.-6. ročník