Mgr. et Bc. Jakub Hříbal

Školní výlet - 8.B

Datum a čas:
Pondělí, 28. Květen 2018 - 8:05 - Středa, 30. Květen 2018 - 12:05

8. B vyjede tradičně na třídenní výlet.

Tentokrát se společně podívají do Mladějova, kde budou ubytováni, a v úterý vyrazí dobýt hrad Kost.

Veškeré informace děti již dostaly. Pokud je nemáte, kontaktujte mě.
Hříbal

Časopis roku 2018

Dnes vyrazila čast redakční rady do Prahy na slavnostní vyhlášení soutěže Časopis roku. Součástí vyhlášení byly různé semináře, dílny a workshopy, kde se žáci zdokonalovali ve svých dovednostech. Semináře se jim moc líbily. Nejvíce oceňovali hlasový seminář, ve kterém se učili sebeprezentaci. Celý den byl zakončen i příjemnou zprávou. NÁŠ ČASOPIS vyhrál 3. místo ve své kategorii a zároveň byl oceněn za svoji titulku. Všem členům redakční rady gratulujeme a děkujeme také všem, kteří se na časopisu podílejí.

Školní časopis - květen

Z důvodu, že v květnu pondělkům není přáno, budou termíny redakční rady probíhat následovně:

Pátek 4. 5. 2018 - zájezd vybraných účastníků do Prahy

Pátek 11. 5. 2018 - od 13:45 (náhradní termín)

Pondělí 14. 5. 2018 - od 13:45

Pátek 25. 5. 2017 - od 13:45 (náhradní termín)

_________________________________________

Na společném e-mailu jsou už podklady pro článek - Praktikanti na naší škole.

Zdravá pětka

Tento týden proběhl na naší škole projekt Zdravá pětka.
Cílem bylo přivést děti k zamyšlení, co samy jedí a v čem mohou popřípadě udělat změnu k lepšímu. Projekt měl kromě teoretického bloku také praktický, ve kterém si děti vyzkoušely své kulinářské umění.