Back to top

Mgr. Jana Krauseová

Mgr. Jana Krauseová
zástupkyně ředitele
zskrause@volny.cz, 733619031

Obsah uživatele

Do školy po škole aneb do školy s rodiči

Datum a čas: 
Pátek, 19. Leden 2018 - 15:30 - 17:30

Zveme „ prvňáčky“ a jejich rodiče na hraní

s „ Písmenkovými pohádkami “.
v čase od 15,30hod. do 17,30hod.
( Poslední hraní začíná v 17,00hod.)

Přijďte si pohrát se svými dětmi do školy. Uvidíte, co všechno už jsme se v první třídě naučili a co už umíme.

Výskyt vší ve škole

Vážení rodiče,

na naší škole se opět vyskytly vši. V boji proti těmto parazitům je důležitá jednotnost, důslednost a společný postup. Proto Vás žádáme, abyste o tomto prodlouženém víkendu věnovali vlasům vašich dětí zvýšenou péči.

V § 7 odst. 3 zákona 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví, v platném znění je uvedeno: „K předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění je zařízení pro výchovu a vzdělání povinno zajistit oddělení dítěte, které vykazuje známky akutního onemocnění, od ostatních dětí…“

Kroužek angličtiny s rodilým mluvčím.

Z důvodu malého zájmu se neotvírá kroužek angličtiny s rodilým mluvčím pro 1. - 2. třídu.

Kroužek angličtiny s rodilým mluvčím pro 3. - 5. třídu začíná v prvním týdnu v říjnu! Podrobné unformace o platbě a organizaci kroužku dostanou žáci v průběhu příštího týdne. 

POBYTOVÝ ZÁJEZD ŠVÉDSKO S NÁVŠTĚVOU KODANĚ - 6. - 12.6.2018

V letošním školním roce pro vás naše škola spolu s cestovní kanceláří Polar travel připravuje krásný pobytový a poznávací zájezd do Švédska na ostrov Öland se zastávkou v dánském hlavním městě Kodani a v Tropical Islands u Berlína. Strávíme spolu nezapomenutelný týden v kempu u Baltského moře. Budeme podnikat výlety do krásné švédské přírody, pozorovat tuleně, navštívíme švédskou školu a navážeme přátelství se švédskými vrstevníky. Budeme mít čas i na relaxaci, koupání v moři a hry.

Stránky