Mgr. Jana Krauseová

zskrause@volny.cz, 733619031

Výskyt vší ve škole

Vážení rodiče,

na naší škole se opět vyskytly vši. V boji proti těmto parazitům je důležitá jednotnost, důslednost a společný postup. Proto Vás žádáme, abyste o tomto prodlouženém víkendu věnovali vlasům vašich dětí zvýšenou péči.

V § 7 odst. 3 zákona 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví, v platném znění je uvedeno: „K předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění je zařízení pro výchovu a vzdělání povinno zajistit oddělení dítěte, které vykazuje známky akutního onemocnění, od ostatních dětí…“

Kroužek angličtiny s rodilým mluvčím.

Z důvodu malého zájmu se neotvírá kroužek angličtiny s rodilým mluvčím pro 1. - 2. třídu.

Kroužek angličtiny s rodilým mluvčím pro 3. - 5. třídu začíná v prvním týdnu v říjnu! Podrobné unformace o platbě a organizaci kroužku dostanou žáci v průběhu příštího týdne.

POBYTOVÝ ZÁJEZD ŠVÉDSKO S NÁVŠTĚVOU KODANĚ - 6. - 12.6.2018

V letošním školním roce pro vás naše škola spolu s cestovní kanceláří Polar travel připravuje krásný pobytový a poznávací zájezd do Švédska na ostrov Öland se zastávkou v dánském hlavním městě Kodani a v Tropical Islands u Berlína. Strávíme spolu nezapomenutelný týden v kempu u Baltského moře. Budeme podnikat výlety do krásné švédské přírody, pozorovat tuleně, navštívíme švédskou školu a navážeme přátelství se švédskými vrstevníky. Budeme mít čas i na relaxaci, koupání v moři a hry.

Školní klub

Z důvodu nenaplnění kapacity školní družiny je převeden školní klub do pátého oddělení školní družiny, ale s pravidly a režimem školního klubu.

Podle zájmu bude otevřen 11.9.2017.

Školní klub se otevírá pouze až po naplnění kapacity družiny.

Zápisový lístek je k vyzvednutí u vedoucí družiny p. Maturové nebo u zástupkyně ředitele p. Krauseové.

Vyplněný prosíme odevzdat do pátku 8.9.2017 paní vedoucí družiny.

Organizace začátku provozu školní družiny

4.9.20417 je provoz školní družiny od 8:30h do 16:00h

Děti, které půjdou 4.9.2017 do školní družiny, musí mít písemný vzkaz podepsaný rodiči s uvedením času odchodu z družiny a zda půjde dítě samo, nebo s doprovodem!

Zápisní lístek dostanou děti 4.9. 2017. Vyplněný prosíme odevzdat do středy 6.9.2017.