Mgr. Klára Zrůstová

První setkání školního parlamentu

Datum a čas:
Pondělí, 17. Září 2018 - 14:00

Náplní školního parlamentu jsou nejčastěji následující aktivity. Pokud tě některá z nich zaujme a rád by ses na ní podílel, přijď v pondělí 17. 9. ve 14:00 hodin před školní knihovnu!

• Parlamenťáci proměňují fyzické prostředí školy a její okolí (koše na tříděný odpad, ...)
  • Parlamenťáci zlepšují atmosféru ve škole (soutěže, pořádání akcí...)
  • Parlamenťáci rozvíjí vzdělání žáků (besedy se zajímavými lidmi, exkurze, pořádání výstav)
  • Parlamenťáci podporují charitu (psí útulek, spolupráce s dětskými domovy, spolupráce s domovem důchodců)

Přírodopisný seminář-útulek Archa

Datum a čas:
Pátek, 14. Září 2018 - 11:30

V pátek 14. 9. jdeme společně do útulku Archa venčit pejsky. Odchod od školy je společný, a to v 11:45. Ukončení přibližně kolem 13:45 u Globusu. S sebou: vhodnou obuv (klidně i na převlečení), mlsky pro pejsky (v originálním balení).

Nezapomeňte si odhlásit oběd!