Mgr. Martin Mikuš

reditel@zsbroumovska.cz, 733619032

Soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu

Stejně jako v loňském roce se naše škola zapojila do celoliberecké soutěže O nejkrásnější vánoční ozdobu. Nejlepší ozdoby budou vyvěšeny na vánočním stromu před libereckou radnicí.

Do soutěže jsme letos přihlásili dva výtvory: KAPŘÍKY z dílny dětí družiny Renata a TĚSTOVINOVÝ STROM dětí z kroužku Paletka.

Budeme moc rádi, když dáte těmto výrobkům "like" při hlasování na facebooku. Fotky najdete níže. Děkujeme dětem za prezentaci školy!

KAPŘÍCI ADAM A EVIČKA       TĚSTOVINOVÝ STROM

Vánoční dílny a rozsvícení vánočního stromu

Datum a čas:
Čtvrtek, 7. Prosinec 2017 - 16:00

Akce pro rodiče s dětmi:

- výroba vánočních ozdob na stromeček, které můžete poté pověsit na stromy v atriu školy

- nákup ozdob na jarmarku školní družiny

- nahlédnutí do vánočních zvyků jiných zemí

- společné rozsvícení školního vánočního stromu

Jste srdečně zváni!

Vstup do školy

Vážení rodiče, dospělí,

z důvodu bezpečnosti a ochrany našich dětí vás žádáme, abyste nevstupovali do prostoru šaten a budovy školy ráno při příchodu dětí do školy a po skončení výuky.

Prosíme, počkejte si na děti před školní budovou. Přispějete tím nejen ke zvýšení bezpečnosti ve škole, ale i k větší samostatnosti dětí.

Lyžařský výcvik - 7. třídy

V souladu s ŠVP a MŠMT je v sedmé třídě povinnost školy uspořádat lyžařský kurz. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem jsme se rozhodli uspořádat povinný pobytový lyžařský kurz opět na chatě Zvonice v Kořenově

Termín: 29. 1. - 2. 2. 2018

Předpokládaná cena: 2800,-Kč  (záloha 1000,-Kč do 14. 11. 2017 - třídních schůzek)

Náplň lyžařského kurzu: výuka sjezdového lyžování, výuka běžeckého lyžování, přednášky na téma bezpečnost na lyžích, mazání lyží, první pomoc.

Vybavení: