Mgr. Monika Valášková

vyučující TV
monika.valaskova@zsbroumovska.cz

Miniházená

Dne 9. 2. 2018 jsme se již po třetí zúčastnili Liberecké školní ligy miniházené. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (1. a 2. třída, 3. a 4. třída). V obou kategoriích hrálo 8 týmů.

Tým chlapců z 1. a 2. třídy se umístil na 4. místě. Bohužel jsme dvakrát prohráli těsným rozdílem. David Houda podal vynikající výkon v bráně. V útoku se prosadil Kryštof Tomášek (8 branek), Jáchym Trojan (3 branky), Josef Vít (2 branky) a David Karel (1 branka). Všichni chlapci musí být pochváleni za bojovnost a vytrvalost.

Miniházená

Dne 1. 12. 2017 jsme se již po druhé zúčastnili Liberecké školní ligy miniházené. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (1. a 2. třída, 3. a 4. třída). V obou kategoriích hrálo 7 týmů.

Tým chlapců ze 3. a 4. třídy se umístil na 4. místě. Největší pochvalu zaslouží František Lexa, kterému se podařilo nastřílet 20 branek, ačkoliv ho často obsazovali i dva soupeřovi hráči.

Okresní kolo ve florbale (dívky, 6. a 7. třída)

Dne 31. 10. 2017 jsme se zúčastnily okresního kola ve florbale. Naši školu reprezentovalo 15 dívek ze 6. a 7. tříd. Všechny hráčky bojovaly do poslední vteřiny, i když se nám nedařilo. Zejména lze pochválit Adélu Kolouškovou a Kláru Urbanovou za vynikající obranu a odvrácení mnoha střel, Stelu Rejnartovou za vytrvalost při osobní obraně a Jitku Musilovou za pěkné góly. Všem hráčkám děkujeme za reprezentaci školy!

Celkové pořadí: