50. ročník Olympiády mládeže v atletice

Dne 7. 6. 2019 se 10 našich žáků zúčastnilo Olympiády mládeže v atletice, která se konala na Městském stadionu v Liberci.

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ:

Štafeta 4x 60m - DÍVKY: Naše děvčata ve složení Adéla (6. třída), Sára (6. třída), Kateřina (7. třída) a Klára (7. třída) skončily ve svém rozběhu na 1. místě. Celkově obsadily nepopulární 4. místo.

Hod míčkem - CHLAPCI: Do finále postoupilo 8 nejlepších, mezi nimi i náš David ze 7. třídy. Svým hodem těsně nad 50m obsadil pěkné 5. místo.

Skok daleký - CHLAPCI: Mezi 8 nejlepšími postupujícími do finále byl také Vojtěch (6. třída). Svým skokem 4, 47 m obsadil celkově krásné 4. místo.

Běh 800m - CHLAPCI: Jaroslav (7. třída) obsadil ve svém rozběhu skvělé 2. místo (čas: 2:40.67), celkově skončil na 6. místě.

Běh 60m - DÍVKY: Adéla (6. třída) obsadila ve svém rozběhu rovněž 2. místo a ve finálovém běhu se umístila na pěkném 7. místě.

Skok daleký - DÍVKY: Do finále postoupila obě naše děvčata. Kateřina se výkonem 4, 02 m umístila na 7. místě. Sářin skok 4, 48 m už nepřekonal nikdo a obsadila tak s přehledem 1. místo.

Všem žákům děkujeme za vynikající reprezentaci školy.