Florbal - DÍVKY 6. a 7. tř.

Dne 19. 11. se 12 našich žákyň zúčastnilo základního kola florbalového poháru v Home Credit Areně. Rozlosování nám určilo za soupeře ZŠ Lužickou, ZŠ Ostašov a ZŠ Český Dub. ZŠ Lužickou jsme poměrně s přehledem porazily a v zápase si zahrála všechna děvčata. Se ZŠ Ostašov jsme vedly vyrovnaný zápas a krátce před koncem obdržely smolnou branku (1:2). S favoritem turnaje ZŠ Český Dub jsme remízovaly 1:1.

Všechna děvčata zaslouží pochvalu za bojovnost a vzájemné povzbuzování a fandění. Vepředu se zadařilo zejména Karolíně ze 7. tř. a Dominice ze 6. tř., které se postaraly o hezké branky a pěkné útočné kombinace. Vzadu nás podrželo téměř neprůstřelné trio - Sára (7. tř.), Justýna (6.tř.) a Eliška (7. tř., brankař).

Celkové pořadí:

1. místo - ZŠ Český Dub (5 b.)

2. místo - ZŠ Ostašov (4 b.)

3. místo - ZŠ Broumovská (3 b.)

4. místo - ZŠ Lužická (0 b.)

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Ke zprávě je přiloženo reportážní foto z akce.