Lyžařský kurz 2019 - 7.A,B

Součástí školního vzdělávacího programu je v sedmé třídě lyžařský kurz. A pro žáky je tedy povinný.

Kurz se uskuteční v termínu 11. - 15. 2. 2019 na chatě Zvonice v Kořenově. Odkaz na chatu zde: chatazvonice.cz

Předpokládaná cena kurzu je 2600,-Kč (zahrnuje: ubytování, plnou penzi, dopravu a permanentky na vleky). Zálohu 800,-Kč je třeba zaplatit do 16. 11. 2018. Část zálohy je nevratná a bude sloužit k rezervaci ubytování.

V těchto dnech byl žákům rozdán lísteček s dotazem na úroveň lyžařských dovedností a případnou potřebu zapůjčení lyžařského vybavení. Škola disponuje několika sety lyž. výzbroje, které žákům půjčujeme za 150,-Kč/týden.

Před odjezdem je nutné doložit následující dokumenty:

1. Potvrzení o seřízení vázání (ze servisu, popř. čestné prohlášení rodičů)
  2. Kartičku zdravotní pojišťovny (může být i kopie)
  3. Posudek o zdravotní způsobilosti (od obvodního lékaře, můžete použít již stávající, je platný dva roky)

Veškeré informace a případné dotazy zodpovíme na třídních schůzkách 13. 11. 2018.

Případné další dotazy směrujte na vedoucí kurzu Mgr. Kláru Zrůstovou - klara.zrustova@zsbroumovska.cz