Miniházená

Dne 20. 10. 2017 jsme se zúčastnili Liberecké školní ligy miniházené. Naši školu reprezentovaly dva týmy.

Tým chlapců ze 3. a 4. třídy se umístil na 3. místě z 5. Ke třetímu místu chlapcům pomohly zejména četné branky Františka Lexy a Tobiáše Havlíčka a skvělý brankařský výkon Tomáše Leukerta, který si v zápase se ZŠ Lesní dokonce udržel čistý štít a zvítězili jsme tak 7:0.

Tým chlapců z 1. a 2. třídy bohužel skončil na 5. místě z 5, ačkoliv se nám podařilo první zápas vyhrát 3:0. Všichni chlapci předvedli bojovný výkon a Kryštof Tomášek a Vít Rožec vstřelili soupeřům krásné branky.

Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci školy!

Účastníci:

1.-2. třída - Vít Rožec, Tomáš Voplakal, David Karel, Marek Houda, Jakub Nýdrle, Šimon Hubička, Kryštof Tomášek

3.-4. třída - František Lexa, Vítek Janáček, Ondřej Koudelka, Jakub Skácel, Daniel Bentsa, Michal Thum, Tobiáš Havlíček, Tomáš Leukert

Autorkou aktuality je slečna učitelka Monika Valášková, která děti na turnaj doprovázela.