Miniházená

Dne 13. 4. 2018 jsme se již po čtvrté zúčastnili Liberecké školní ligy miniházené. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (1. a 2. třída, 3. a 4. třída). V obou kategoriích hrálo 10 týmů.

Tým chlapců z 1. a 2. třídy se umístil na 4. místě. Bohužel nám dnes chyběli naši dva střelci a jejich absence byla znát. Nejlepší výsledek se podařil se ZŠ Kunratickou, kdy jsme zvítězili 7:0. V tomto zápase brankař Marek Houda podal skvělý výkon a kluci ho v útoku doplnili výborně umístěnými brankami.

Tým chlapců ze 3. a 4. třídy se umístil rovněž na 4. místě. Chlapcům se dnes moc nedařilo ani v útoku, ani v obraně. Snad to příště bude opět lepší! :-)

Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci školy!

Účastníci:

1.-2. třída - Josef Vít (4 branky), Jáchym Trojan (3 branky), David Karel (3 branky), Jan Nezmar (3 branky), Tomáš Voplakal (2 branky), Tomáš Bilko, Marek Houda.

3.-4. třída - František Lexa (10 branek), Daniel Mochal (9 branek), Tobiáš Havlíček (4 branky), Vít Janáček, Ondřej Koudelka, Matěj Procházka, Tomáš Leukert.