Olympiáda v anglickém jazyce - výsledky

Školní kolo olympiády v AJ se letos uskutečnilo v online prostředí Teams ve dnech 27. a 28.1. Soutěže se zúčastnilo třicet žáků, 17 v kategorii IA (6.- 7.třídy), 13 v kategorii IIA (8.- 9.třídy).

Soutěž byla dvoukolová a do druhého kola se probojovalo 8 finalistů z kategoria IA a 5 finalistů z kategorie IIA. Jedna finalistka svou účast ve finále odvolala. Vítězem kategorie IA a postupujícím do okresního kola se stal Dan ze 7.B. Finále kategorie IIA vyhrál Michal z 9.A, kterému gratulujeme k postupu do krajského kola. Všem ostatním účastníkům děkujeme a těšíme se na jejich účast v příštím školním roce. Účastníci soutěže najdou výsledky do šestého místa v týmu OA, tedy v tom týmu v Teamsech, kde soutěž probíhala.