Projekt Edison - přeložen na leden 2018

BOHUŽEL PROJEKT BYL KVŮLI TECHNICKÝM PROBLÉMŮM SPOLEČNOSTI AIESEC PŘELOŽEN NA LEDEN

O dalším vývoji vás budeme informovat.

Původní zpráva ze dne 24.8.2017

Naše škola se přihlásila do projektu mezinárodní studentské organizace AIESEC a na konci září bude hostit projekt Edison.

Skupina 8 vysokoškolských studentů z různých zemí světa přijede do Liberce a stráví 1 týden na naší škole. Studenti jsou zodpovědní, vysokoškolsky vzdělaní lidé, pečlivě vybraní pořádající agenturou, kteří si připravují prezentace o své zemi, vedou diskuze se studenty na různá témata, hrají hry atd. Tímto se snaží představit sociální, ekonomickou, politickou a také kulturní situaci své země a také přispět k toleranci a multikulturnímu pochopení.

S pobytem studentů u nás je spojeno také jejich ubytování v rodinách. Do začátku září zveřejníme na našich stránkách videomedailonky jednotlivých studentů a hned začátkem září se budou moci naši žáci hlásit k ubytování těchto studentů. Bude to obrovská možnost jak zvýšit své jazykové schopnosti a poznat jinou kulturu.

Více informací najdete na webu AIESEC a brzy také zde.

Videomedailony zahraničních studentů zde:

logo.gif, 1 kB Ahmed Hashem - Egypt logo.gif, 1 kB Farbod Malekpour - Irán logo.gif, 1 kB Nina Gurgenidze - Gruzie logo.gif, 1 kB Pelin Topuz - Turecko