Vážení rodiče,

i přes nepříznivou epidemickou situaci se vedení školy spolu s třídními důvěrníky SRPŠ rozhodlo, že se třídní schůzky budou konat prezenční formou ve škole.

Prosíme všechny rodiče, aby při vstupu do školy splňovali všechna pravidla nařízená Ministerstvem zdravotnictví a po celou dobu jednání měli nasazenou ochranu dýchacích cest.

Třídní schůzky jsou plánovány běžnou formou, tedy ...

první stupeň se svoji třídní učitelkou a druhý stupeň úvod třídního učitele a následná možnost navštívit vyučující konkrétních předmětů v kabinetech. Mělo by se jednat o informativní jednání. V případě, že je nutné delší jednání z důvodu závažnosti, je třeba si s vyučujícím na této schůzce domluvit termín osobního jednání.

Podmínky pro vstup při naplněnosti třídy nad 20 účastníků - rodičů:

- osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem,

- nebo osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT)

- nebo osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží to certifikátem o provedeném očkování

- nebo osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 a od  pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.