Vánoční ozdoby výtvarných kroužků Šikula a Paletka soutěží

Mladší Šikulové a starší Paleťáci i letos vyráběli vánoční ozdoby pro soutěž vyhlášenou městem „O nejkrásnější vánoční ozdobu" pro liberecký strom. Prezentují nás kapřice Šupinka (ve fcb. anketě pod číslem 38) a vánoční věnec (č. 37). Můžete nás podpořit svým hlasem na facebooku Liberecký advent, kde se přidáte do skupiny a po schválení můžete hlasovat v článku Ozdoby na liberecký vánoční strom 2. část. Naše výrobky najdete pod čísly 37 a 38. Děkujeme.

Všech 89 zaslaných ozdob zúčastněných libereckých škol a školek můžete do 21. listopadu vidět na společné výstavě v prostorách radnice a poté bude 40 nejhezčích vybráno porotou města k ozdobení stromu, který bude v neděli 25. 11. v 16,15 hod. slavnostně rozsvícen. Vítězové  ankety budou vyhlášeni a oceněni. Přijďte si atmosféru 1. adventní neděle prožít s námi a potěšit se rozzářenými a originálními ozdobami šikovných dětí.