Výsledky zápisu do prvního ročníku pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,

v souladu s ustanovením školského zákona a správního řádu uveřejňujeme v příloze seznam přijatých žáků do prvního ročníku školního roku 2020/2021. Čísla uvedená v přiloženém seznamu

jsou čísla Žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání. Stav Vaší žádosti by měl být patrný i v samotném zápisovém portále zapisyzs.liberec.cz jehož prostřednictvím jste žádost podali. Na e-mail jste již obdrželi informaci veškeré informace.

Rozhodnutí o přijetí žáka k základnímu vzdělávání Vám v elektronické podobě zašleme pouze na Vaše vyžádání prostřednictvím emailu info@zsbroumovska.cz. Všem rodičům předáme rozhodnutí o přijetí v tištěné podobě na informativní schůzce. Schůzku bychom v závislosti na aktuální situace chtěli uskutečnit ve středu 10. června 2020 od 16:00 ve škole.

Seznam přijatých žáků do 1. tříd pro školní rok 2020/2021 - SEZNAM

Výsledky přijímacího řízení do první třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy najdete zde: PŘIJETÍ

Děkujeme a těšíme se na osobní setkání.

Mgr. Martin Mikuš, ředitel školy