Back to top

Listopad 2019

Florbal - semifinále chlapci (6., 7. třída)

Dne 22. 11. se 8 našich žáků zúčastnilo semifinálového kola ve florbale. První zápas se ZŠ Barvířskou jsme remízovali 3:3. Další zápasy jsme v první půlce vždy drželi krok se soupeřem a v druhé půlce se nedařilo nikde. 

Hráli jsme dobře, ale soupeři hráli lépe.

Do finálového kola postupuje ZŠ U Školy a Jergym.

Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci školy.

 

 

K textu jsou přiloženy reportážní fotografie.

Kroužek volejbalové přípravky

Pravděpodobně poprvé v historii se nám povedlo otevřít kroužek volejbalové přípravky. Ten je určen pro žáky 3. - 5. tříd a v současné chvíli jej navštěvuje 11 dětí.

Kroužek si vymyslela a vede naše bývalá žákyně Verča Burianová ve spolupráci s trenérem Dukly Liberec panem Michalem Smolkou. Tímto také děkujeme Dukle, že se do zajištění kroužku zapojili, že nám půjčují perfektní míče a že nám pomáhají.

V rámci kroužku si děti hrají s míčem, trénují házení a chytání a zlehka si začínají zvykat na síť.

 

Oslava 17. listopadu

Hned první pondělí po 17. listopadu uspořádal školní parlament připomínkovou akci k tomuto významnému jubileu. Vše začalo poslechem písně Modlitba pro Martu ve školním rozhlasu, následovalo krátké informační okénko o 17. listopadu a vše bylo zakončeno společným setkáním ve školní tělocvičně, kde si všichni z 5. až 9. tříd zacinkali klíči.

Děkuji všem, že si připomněli 30 let svobody a také zástupcům školního parlamentu, kteří se v této akci nemálo přičinili. 

K. Zrůstová

Florbal - DÍVKY 6. a 7. tř.

Dne 19. 11. se 12 našich žákyň zúčastnilo základního kola florbalového poháru v Home Credit Areně. Rozlosování nám určilo za soupeře ZŠ Lužickou, ZŠ Ostašov a ZŠ Český Dub. ZŠ Lužickou jsme poměrně s přehledem porazily a v zápase si zahrála všechna děvčata. Se ZŠ Ostašov jsme vedly vyrovnaný zápas a krátce před koncem obdržely smolnou branku (1:2). S favoritem turnaje ZŠ Český Dub jsme remízovaly 1:1.

Florbal - 8. - 9.třídy chlapci

Ve čtvrtek 14. 11. se uskutečnilo základní kolo florbalového poháru, které se odehrálo v hale míčových sportů u Home Credit Areny.

Naši reprezentanti zakončili turnaj s bilancí jedné výhry, jedné remízy a jedné porážky, a to jim stačilo na 2. místo ze čtyř škol.

Z vítězství se radovali žáci ZŠ Český Dub, kteří tak zároveň postoupili do další fáze poháru.

Všem našim chlapcům děkuji za účast a dobrou reprezentaci školy!

 

Stránky