Back to top

Fotogalerie

Zpátky do minulosti I. - Střevlík a výroba moštu

V prvním setkání "Zpátky do minulosti" zavzpomínáme na návštěvu ekocentra Střevlík. Žáci absolvovali program, ve kterém si vyzkoušeli udělat vlastní mošt. Musím uznat, že se jim povedl a byl moc dobrý. Cestou jsme si stihli zahrát i pár her. (reportážní foto) 

Masopust - 2. C

Celý minulý týden jsme si společně povídali na téma Masopust, ve čtení jsme si o Masopustu přečetli velmi zajímavé informace. Kdy Masopust začíná, kdy končí, jak dlouho trvá. Ve výtvarné výchově a v pracovních činnostech jsme si vytvořili masky. A v pátek jsme celý týden završili společným představením jednolivých masek, průvodem a soutěžemi. 

Sněhová výzva školního parlamentu - vyhodnocení

Během ledna vyhlásili zástupci školního parlamentu sněhovou výzvu na postavení čehokoli ze sněhu, a protože podmínky opravdu přály, sešlo se nám velké množství výtvorů- od sněhuláků, přes iglú, kačenky nebo želvy. Určitě si prohlédněte reportážní fotografie. 

Gratulujeme všem účastníkům- Honzovi z 1. A., Tomášovi a Matějovi z 3. C, Matějovi a Kristýnce ze 4. B, Pavlovi z 5. A, Viky z 6. C, Aničce ze 7. A, a všem dětem z 3. oddělení školní družiny.

Všichni účastníci budou odměněni v nejbližší době.

Školní parlament.

 

Skupinová výtvarná výchova 2. C

Ve čtvrtek žáci kreslili ve dvojicích, každá dvojice si vylosovala jedno přídavné jméno se začátkem slova NEJ. A zadání? Nakreslete pohádkovou postavu, která bude NEJ........ Uhádnete, jakou pohádkovou postavu dvojice kreslili?

7. ODDĚLENÍ DRUŽINY

Malé ohlédnutí za prosincem v družině...

Představili jsme si staročeské vánoční zvyky, tajemné adventní postavy a samozřejmě nechybělo ani vánoční tvoření...

Vánoční besídka 1. C

Předvánoční čas si třída 1. C zpestřila vánočními zvyky a obyčeji v praxi. Během projektových čtenářských dílen se žáci seznámili s Vánočním příběm a také se obdarovali drobnými dárečky. Užili jsme si příjemný klidný den :)

Tělesná výchova 3. C

Protože nyní nemůžeme ani cvičit v tělocvičně, ani plavat v bazénu, chodíme udržovat zdravou kondici ven. 

Prohlédněte si reportážní fotografie z jednoho takového tělocviku. 

Výstava betlémů - 1.C

V pondělí 14. 12. se třída 1. C vydala v dopoledních hodinách na výstavu betlémů v Rochlici. Kostelem sv. Jana Křtitele nás provedla místní sestra s panem farářem. Děti zhlédly 70 krásných betlémů a překvapením pro ně po vyprávění byla omalovánka s razítky. 

Ochutnávkou pro Vás mohou být tyto ilustrační reportážní fotografie.

Opět na ledě - 5.C

Dokončili jsme kurz bruslení - děti umí stromeček vpřed, cibulky dozadu i dopředu, přešlapují dopředu. Umí si zahrát hokej, vybíjenou na ledě a mnoho dalších her. Nejvíc je ale bavili tučňáci :-)

Ranč, Kryštofovo Údolí - 5.C

9. 9. jsme navštívili ranč. Dětem se líbil přímý kontakt se zvířátky. Opekli jsme si i buřtíky k obědu. Tam i zpět jsme jeli vláčkem. Děti se vrátily z exkurze plné zážitků.

Harmonizační pobyt 14.9. - 15.9.2020 - reportážní fotky

V polovině září jsme si trochu vynahradili neuskutečněný školní výlet na konci páté třídy a vyrazili jsme do kempu v Novém Městě pod Smrkem. Pobyt jsme si opravdu užili - stihli jsme udělat výlet po okolí, vymáchat si nohy v rybníce, najít kešku u mauzolea, zahrát spoustu her a soutěží a během noční bojovky luštit slova z obrázků. Bylo to moc fajn! 

Stránky