Back to top

Fotogalerie

Exkurze do firmy Magna (9.B)

Ve čtvrtek 23.11. jsme byli ve firmě Magna na exkurzi. Během téměř tří hodin jsme zjistili, jak to ve firmě chodí, navštívili jsme jednotlivé provozy (nástrojárnu, lakovnu, kanceláře strojařů a technologů a další), viděli jsme celý proces výroby. Přinášíme reportážní fotografie.

Po škole s baterkou

V úterý 21. 11. si žáci 2. a 3. tříd vyzkoušeli, jaké je to být ve škole po tmě. Všechny úkoly a soutěže plnili pouze za pomoci světla baterek. Nakonec se všem 79 žákům zadařilo a mohli dostat zaslouženou odměnu.

Reportážní fotky přílohou.

Seznámení s knihovnou - 6.C

Poslední říjnový den jsme si zpestřili návštěvou Knihovny Liberec. Díky programu Seznámení s knihovnou víme, jak je řazena krásná i vědecká literatura, kde najít knihu, kterou si chci půjčit, a také co je bibliobox, knihovník, knihkupec i knihař. 

 

2. oddělení - canisterapie

V pátek 13. 10. jsme se na chvíli stali součástí výukového programu s názvem "Nehlaď toho psa". Žáci se seznámili s fenkou Bernského salašničkého psa, která nás společně se svou paničkou učila, jak se správně chovat k pejskům - naším i cizím. 

Reportážní fotografie

Prvouka v 1. C

Změny v přírodě se nejlépe pozorují venku. Sledovali jsme počasí, barvy podzimu i plody v okolí školy. Zkusili jsme si také bezpečně přejít silnici.  

 

Harmonizační pobyt 6.A

První den je skoro za námi! Užíváme si skvělého počasí a pohostinnosti penzionu U Potůčku. Zvládli jsme šifrovačku hned cestou do ubytování, kde jsme ještě chvilku pobyli, a následně jsme vyrazili na první výlet na Černou Studnici. Na rozhledně jsme se pokochali krásným výhledem a zamířili jsme zpět na večeři. S úlevou můžeme prohlásit: zatím všichni, zatím živí!

 

Prožili jsme krásný druhý den našeho harmonizačního pobytu. Po ranním šamanském tanci proti dešti jsme se vydali směr Finkův kámen. Když jsme na vyhlídku došli a porozhlédli se kolem, zahráli jsme si důvěrovou aktivitu. Následně jsme se vrátili na oběd a po něm nás čekalo náročné odpoledne plné kooperace a komunikace. Zakončili jsme ho kreativní chvilkou na téma Hodnoty. Po večeři jsme si zasoutěžili v “hospodském kvízu”. Zítra nás čeká pár posledních chvil a návrat domů. Těšíme se, až budeme vyprávět, co jsme zažili!

 

Třetí poslední den jsme se po snídani sbalili, rozloučili s chatou a přemístili se do centra Smržovky. Tam jsme si zahráli několik důvěrových her. Po krátkém rozchodu jsme si zhodnotili celý náš pobyt a vydali se natěšení domů. I když to bylo skvělé, doma je prostě doma.

 

 

Slavnostní otevření atletického hřiště - 22.9.23

Reportážní fotografie ze slavnostního otevření školního atletického hřiště najdete zde.

Hlavní hvězdou byla olympijská medailistka a dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400m překážek Zuzana Hejnová!

Hřiště je nyní otevřeno pouze v režimu pro školy. Od jara plánujeme využití i pro veřejnost.

Nachozeno v Liberci - 8. B

Podívejte se na reportážní fotografie z třídního výletu v rámci hry "Nachozeno v Liberci", který byl plný kvízů, šifer a zajímavých úkolů.

Stránky