Back to top

Fotogalerie

Harmonizační pobyt 5.B

Ve dnech 14. - 16. 9.  se žáci 5.B zúčastnili pobytu v Novém Městě pod Smrkem.

Cílem bylo stmelení kolektivu a sblížení s novou třídní učitelkou. Oba cíle se i přes nepřízeň počasí rozhodně podařily :-)

Reportážní fotky najdete přílohou.

Učíme se venku- přírodopisný seminář

V pátek 23.9. jsme s žáky využili počasí babího léta a vyrazili jsme na vyučování ven. V arboretu kolem muzea jsme zkoumali stromy jehličnaté i listnaté, šišky, nebo třeba hálky. Byla to příjemná a netradiční změna. 

Reportážní fotky. 

Školní parlament v září

Přestože školní rok teprve začal, náš školní parlament, kterého se účatní žáci od 6. do 9. třídy už se schází a tvoří. První viditelnou známkou, kterou mohli zaznamenat žáci na druhém stupni, byly cedulky na WC. Parlamenťáky a nejen je, dlouhodobě štve, jak vypadají záchody, a tak začali podnikat kroky, aby to bylo lepší! 

Zároveň plánujeme spoustu super akcí! Máte se na co těšit :) 

Škola v přírodě - den druhý

Reportážní fotografie z druhého dne, kdy jsme si z vlastnoručně vyrobené modelíny vytvořili skřítky a odpoledne vyšlápli na zříceninu hradu Pařez. Noční hra byla napínavá a pak jsme se těšili do pelíšku.

7. C v knihovně

Na programu Ztracený deník profesora z Essexu jsme si uvědomili, co je deník a jaké deníky známe, co se do nich píše. Že je dobré zapisovat si informace o knížce, kterou jsme přečetli. Po letech se k ní můžeme vrátit a zjistíme, že jako starší ji nemusíme vnímat stejně. Setkali jsme se s poezií a zažili jsme spoustu dalších aktivit.

První hodina TV

První hodinu TV jsem pojala formou kolektivních her venku na dětském hřišti. Skvělá cesta k poznání nových kamarádů ve třídě.

Přikládám reportážní fotografie.

2. Odd-Nisapark Vratislavice nad Nisou

Dne 22.6. Jsme s naší družinkou navštívily Nisapark ve Vratislavicích nad Nisou. Děti měly téměř celé hřiště pro sebe a tak si návštěvu pořádně užily. Nechyběly ani dobrůtky z místního stánku.

Reportážní foto

Ploučnice - vodácký výlet 9.B

Od pondělí 27.6 do středy 29.6 se vydali žáci 9.B na poslední výlet na základní škole.

Stihli sjet řeku Ploučnici, opéct buřty na táboráku i vyzkoušet koloběžky.

Ať se jim takhle daří i na střední škole.

Reportážní fotky přílohou.

Stránky