Back to top

Fotogalerie

Školní výlet - 4.B

 Společně jsme navštívili kostel Panny Marie U Obrázku v Ruprechticích, uviděli studánku se zázračnou vodou a bohužel se nemohli vykoupat na Lesním koupališti. Ale zmrzlina na náměstí nám všem chutnala.

Rafty

Reportážní fotografie z našeho dobrodružství na Jizeře. Někteří překonali sami sebe, někteří si doslova sáhli na dno (řeky). A všichni jsme si užili spoustu legrace.

Sportovní den - 1. C

Reportážní fotografie vybraných aktivit sportovního dne, kterého se zúčastnila i 1. C. Zápal do hry v jednotlivých aktivitách byl značný.

Sportovní den - 1. C

Reportážní fotografie vybraných aktivit sportovního dne, kterého se zúčastnila i 1. C. Zápal do hry v jednotlivých aktivitách byl značný.

Autorské čtení - 1. C

V úterý jsme zažili příjemné autorské čtení s Eliškou Strakovou, která nám přiblížila svou knihu Eda. Reportážní fotografie ze setkání s autorkou a ilustrátorkou Vám mohou přiblížit naše dopoledne.

Námořnický výlet 1. C

Plavčíci z 1. C se ve čtvrtek vydali na plavbu do Zahrádek u České Lípy. Vlakem a pěšky se dostali do zámeckého parku, kde na ně čekala bojovka s pasováním na námořníka a přijetím na palubě světoznámého kapitána Mokrá noha. Následovalo herní odpoledne s opékáním vuřtů.

V závěru výletu se námořníci odměnili nanukem. Cesta vlakem nám příjemně utekla a nikdo se příliš nezděsil naším špinavým vzezřením. 

Můžete si s námi projít znovu náš výlet prostřednictvím reportážních fotografií.

Vzhůru k výškám

Posledních pár týdnů ve škole jsme si s žáky zpestřili návštěvou trampolín. Pod vedením M. Patrmana se žáci učí zpevnit tělo na trampolíně i mimo ní. Lekce jsou zábavné, plné her na trampolínách a nejrůznějších aktivit, skoků a však největší výzvou bylo salto vpřed, které se žáci učili po celou dobu.

Jump arena - 2. C

Ve čtvtek jsme naštívili Jump arenu u nádraží, kde si žáci hodinu užili na trampolínách. Žáci odcházeli nadšení a to je to hlavní :-)

Skákací tělocvik

Pěšky na trampolíny,pak se naučit něco nového a zase pěšky zpět. Bylo to celé sportovní dopoledne. Krásně unaveni jsme šli rovnou na oběd.

Stránky