Back to top

Fotogalerie

Galerie - 2.B

V pondělí žáci 2. B navštívili galerii, kde se zúčastnili programu k blížícím se Velikonocům. Vysvětlili si pojem kokarda a na závěr si každý jednu vyrobil.

Moje tělo - 4.A

Podívejte se na reportážní fotografie z interaktivní výstavy o lidském těle, kterou jsme navštívili v pátek 12. dubna.

Projektová schůzka Erasmus+ - Liberec

Ve dnech 1. - 6. 4. proběhla poslední projektová schůzka dvouletého projektu Erasmus+.

Čeští žáci společně se svými hosty z Rumunska a Nizozemska navštívili například radnici, horolezeckou stěnu, iQLANDII, Český ráj i Prahu.

Věříme, že se všem program líbil a že zase brzy přivítáme další zahraniční hosty.

Den Země - úklid odpadu

I my jsme se zapojili do projektu "Ukliďme si svět - ukliďme Česko". Vybrali jsme si lokalitu zastávky U Lomu, kolem nádrže. Intenzivně jsme uklízeli cca do 12 hodin. Práce nás bavila a dohromady jsme nasbírali 17 pytlů odpadu. Našli jsme i nejrůznější kuriozity, berle, dvd přehrávač, rozpadlé kolo, gramofonovou desku aj.

Žáky velice chválím za jejich nadšení a dobrou práci!!!

Reportážní foto z NoCoVáNí - 1.C

Program: Loutkové divadlo, večeře, pohádka Miloše Macourka - Žirafa , stínové příběhy s baterkou, H. Ch. A. Císařovy nové šaty, Baterkování s hádáním pohádkových postav, pyžamo, večerní hygiena, naše oblíbené knížky, Pohádka O dlouhé mašince, ukolébavka, ...

Ponožkový den

I my jsme dnes podpořili Mezinárodní ponožkový den na podporu lidí s Downovým syndromem. Proto vkládám naši fotku s krásnými ponožkami :-)

Lyžařský výcvik - 14.+15. 2. 2019

Závěrečné dny lyžařského kurzu byly opravdu plné zážitků. Ve čtvrtek celodenní sjezdování U Čápa, valentýnská večeře a diskotéka.

V pátek závod a karneval.

Prožitky posledních dní lyžařského kurzu  zachycují následující reportážní fotografie.

Stránky