Back to top

Fotogalerie

LAND ART 5.B

V hodině výtvarné výchovy jsme využili hezkého počasí a vyrazili jsme ven. Vyzkoušeli jsme Land art z přírodních materiálů. 

Oblastní galerie 1. C

Dnešní deštivý den jsme strávili v galerii, téma programu zněl "Modrá Bílá Červená". Žáci tvořili koláže postav pouze ze třech zmíněných barev, všem se obraz velice povedl. Posuďte sami :-)

Den zvířat - 1.C (reportážní foto)

V pátek jsme oslavili Mezinárodní den zvířat. Přišel nás navštívit jeden malý pejsek a dvě morčata. Celý den jsme se zvířátky pracovali, počítali jsme je, malovali a poznávali. Dopoledne rychle uteklo a my si ho moc užili.

Noc vědců 8.A - reportážní fotky

V pátek 27. 9. se ve svém volném čase některé žákyně z 8. A zúčastnily akce na Technické univerzitě v Liberci – NOC VĚDCŮ. Zjistily, mimo jiné, jak vypadá 3D tisk, vyzkoušely si práci se speciálním 3D mikroskopem, okusily netradiční hodinu zeměpisu spojenou s geologií, procvičily angličtinu v soutěžích a nakonec si vyrobily netradiční šperky z plastu. Byl to moc prima večer a za rok zas, už po čtvrté!

NAHORU - NA HORU (reportážní foto) - 6.C

Mraky, déšť, kameny, mlha, co by se dala krájet, měření stoupání, polévka a čaj, silná vůle, úsměvy i vyčerpání a mnoho dalšího nás provázelo první výpravou NAHORU - NA HORU. Zvládli jste to přesto na výbornou!

Výlet do lesoparku Horka (reportážní foto) - 5.B

V pondělí 16. 9. 2019 jsme využili příznivého počasí a vyrazili jsme autobusem do Rozstání, odkud už je to jen kousek do lesoparku Horka, kde bydlí obr Máza. Obra jsme pozdravili a vyfotili se s ním a pak už si děti užívaly lanového parku. Kromě prolézaček, houpaček, domečků jsme se pobavili v amfiteátru, kde nám naše holky zatančily a předvedly divadlo. Potom jsme se prošli do lesoparku, kde si děti zkusily, jak těžké je se zavázanýma očima uhodnout, kdo šeptá. Nakonec jsme les ozdobili domečky a chýšemi, užili jsme si ještě trochu prolézaček a houbaření a vyrazili jsme na výšlap do kopce na autobus. Pokud budete chtít vyrazit i vy, rodiče se svými dětmi a jejich sourozenci, autobus číslo 270 jede ze stanoviště č. 10 z autobusového nádraží. Vystoupíte na zastávce Rozstání, zdravotnické středisko a cestu k obrovi vám už děti ukážou. :-)

Model Země

Dneska si šesťáci vyrobili model Země z modelíny, a mají tak pěknou představu o tom, jak vypadá zemské jádro, kůra a plášť. Všem se to moc povedlo!

Lesopark Horka - 5.C

V pondělí třída 5. C navštívila lesopark Horka. Zde se žáci účastnili stmelovacích her, slezli lanový park, vyzkoušeli lesní hřiště a prošli si naučnou stezku.

(reportážní fotografie z výletu)

Dračí lodě 14.6.2019 - 8.A,B

Díky 4. místu na Dobi cupu jsme si mohli zdarma vyzkoušet závody dračích lodí na Harcovské přehradě. V konkurenci deseti škol jsme sice obsadili až 8. místo, ale i tak jsme si celý den plný vody, zábavy a sluníčka užili na jedničku!

Tenisový turnaj 3.C

Krásné ukončení tenisového kurzu. Děti jsou moc šikovné. Za 3 roky ve škole - ve sportovní třídě - již umí bruslit, lyžovat, plavat, skákat na trampolíně i hrát tenis. Moc všechny chválím!

Stránky