Back to top

Fotogalerie

4.C se doma určitě nenudí

4. C soutěží o velkého plyšáka!

Děti pracují na svých výrobcích a na slohu o jaru. Počítají, vyplňují pracovní listy. Pracují průběžně do svých pracovních sešitů. Mají samostatnou práci, kterou zvládají na výbornou.

Děkuji rodičům i svým žákům za úžasnou spolupráci a soutěžní nasazení!!!

 

V. Drábková

Basketbal chlapci - 8. + 9. třídy

Ve čtvrtek 27. 2. jsem sehráli základní kolo basketbalového turnaje v hale ZŠ Dobiášova.

Po úvodní porážce od ZŠ Vratislavice jsme porazili ZŠ Doctrina 25:9 a ZŠ Dobiášova 16:12.

Protože Dobiáška porazila Vratislavice, rozhodovalo o celkovém pořadí skóre. To jsme měli, bohužel, horší, a tak jsme obsadili 3. nepostupové místo. Přesto chlapcům děkuji za kvalitní reprezentaci školy.

 

Víš, co jíš?

Žáci přírodopisného semináře si v pátek 21. 2. vyzkoušeli, jaký dopad má příprava pokrmu na životní prostředí. Nejprve si jídlo uvařili a následně pomocí internetové kalkulačky vyhodnotili dopad jejich počínání.

Zkuste si to také: https://www.nutristopa.cz/. 

Vesmírná mise - 5.A

Žáci 5. A si v iQLANDII vyzkoušeli různé fyzikální vlastnosti látek, poznávali souhvězdí, pozorovali šíření vzduchu ve vákuu a pomocí speciálních brýlí pozorovali barevná spektra světla. Všichni si vyrobili raketu, kterou nakonec odpálili. Prohlédněte si reportážní fotografie.

Florbalový turnaj

Dnešní den byl pro ZŠ Broumovská vítězným dnem. Vybraní žáci čtvrtých a pátých ročníků reprezentovali školu na florbalovém turnaji, ve kterém se probojovali na úplný vrchol tabulky. Získali tím postup do okresního finále. Všem hráčům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů i v dalších zápasech.

O průběhu dne Vás mohou informovat reportážní fotografie.

Fotbalový turnaj - 3. místo!

V pátek 14. 2. jsme se zúčastnili 4. ročníku fotbalového turnaje - Memoriál Adama Martenka, který je pořádán na památku tragické smrti chlapce v libereckém bazénu.

V konkurenci 12 týmů jsme vybojovali senzační 3. místo!!!

Nejlepším střelcem týmu byl Denis z 9. A se čtyřmi góly, našimi dalšími střelci byli Dan z 8. B a Fanda ze 6. A.

Průběh turnaje:

v základní skupině jsme prohráli se ZŠ Lesní 0:1 a porazili ZŠ Hrádek 1:0. Postoupili jsme tak ze 2. místa do čtvrtfinále, kde jsme porazili 3:1 ZŠ Sokolovská. V semifinále jsme prohráli s výběrem hráčů Slovanu (který poté celý turnaj vyhrál) 1:3 a čekal nás souboj o 3. místo.

V něm jsme po velice vyrovnaném průběhu nakonec udolali ZŠ Vratislavice 1:0.

Děkuji všem chlapcům za vynikající reprezentaci školy!

Konečné pořadí turnaje:

1. Tým A. Martenka, 2. ZŠ Aloisina výšina, 3. ZŠ Broumovská, 4. ZŠ Vratislavice, 5. ZŠ Lesní, 6. ZŠ Sokolovská, 7. ZŠ U školy, 8. ZŠ Chrastava, 9. ZŠ Dobiášova, 10. ZŠ Hrádek, 11. ZŠ Ještědská, 12. ZŠ 5. května

V příloze najdete reportážní fotografie z turnaje.

Spaní ve škole - 5.C

Pokud někdo z Vás procházel ve čtvrtek 13. 2. kolem školy a viděl světla v oknech, tak to se právě 5. C uvnitř účastnila svého prvního spaní ve škole. Programem večera byla bojovka připravena malým týmem vedeným Jakubem Pierowski. Hra byla důmyslná a graficky i technicky dobře zpracována. Následovala námořní bitva korábů, ve které děti prověřily své dovednosti spolupracovat a taktizovat. Závěrem večera byl filmový zážitek ve spacácích s řádným občerstvením. Musíme podotknout, že pod střechou školy se nám spalo krásně.

Na některé z našich zážitků se můžete podívat v reportážních fotografiích.

BATERKA

V pátek 17. 1. jsme pro žáky druhých a třetích tříd připravili dobrodružnou hru v kompletně zhasnuté škole.

V týmech se žáci pohybovali po škole a plnili úkoly pouze s baterkami.

Reportážní fotky najdete níže.

PÍSMENKOVÉ ODPOLEDNE

V pátek 17. 1. odpoledne se uskutečnila akce PÍSMENKOVÉ ODPOLEDNE, kde prvňáčci mohli předvést rodičům, co všechno se již naučili.

Reportážní fotky najdete níže.

Stránky