Back to top

Fotogalerie

Lyžařský výcvik - 14.+15. 2. 2019

Závěrečné dny lyžařského kurzu byly opravdu plné zážitků. Ve čtvrtek celodenní sjezdování U Čápa, valentýnská večeře a diskotéka.

V pátek závod a karneval.

Prožitky posledních dní lyžařského kurzu  zachycují následující reportážní fotografie.

Lyžařský výcvik - 13.+14. 2. 2019

Třetí den lyžařského výcviku na Zvonici byl rozdělen na lyžařskou a turisticou část. Dopoledne proběhl výcvik sjezdového a běžeckého lyžování. Odpoledne jsme vyrazili na rozhlednu Štěpánka. 

Ve čtvrtek jsme se vydali za celodenním lyžováním na "pořádnou" sjezdovku k Čápovi do Příchovic.

Reportážní foto zde...

Lyžařský kurz 7.A,B - 11.-15.2.2019

Kurz jsme zahájili v pondělí (v počtu 38 + 4) přejezdem do Kořenova na chatu Zvonici. Přivítaly nás hromady sněhu, mírné sněžení a teploty lehce pod nulou.

Po vybalení a obědě jsme vyrazili na sjezdovky (pro 17 žáků to bylo úplně poprvé). Vše proběhlo bez problémů, všichni už umí padat :-)

Úterý dopoledne nás překvapil silný vítr a sněžení, ale i tak jsme si dopolední lyžování na sjezdovce Bavorák užili. Odpoledne už bylo nádherně, dokonce chvílemi svítilo sluníčko, a tak část účastníků vyrazila na běžky. Zbytek dál piloval jízdu na vleku a zatáčení na sjezdovce ;)

Pečení pizzy - 4.A

Jako odměnu za čtvrteční vysvědčení si dnes žáci v rámci pracovních činností upekli pizzu. Všem se povedla a hlavně moc chutnala. Reportážní fotky z pečení najdete zde.

Reportážní fotografie - vánoční besídka - 2.B

Ve čtvrtek 19. prosince jsme ve tříde prožili příjemné předvánoční dopoledne. Společně jsme vyrobili zimní koláže, při kterých se děti učily vzájemné spolupráci. Zazpívali jsme si vánoční koledy, připomněli jsme si narození Ježíška a rozdali jsme si vánoční dárky.

Stránky