Back to top

7. A

Mgr. Klára Zrůstová
třídní učitelka 7.A, vyučující Př, D, Tv
klara.zrustova@zsbroumovska.cz

Aktuality třídy

ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE pro 2. stupeň

Ve čtvrtek 28. 2. 2019 proběhne ve školní knihovně ve 13. 00 hodin školní kolo Celostátní přehlídky dětských recitátorů 2019 pro 2. stupeň ZŠ. Žáci se budou hodnotit ve dvou věkových kategoriích. 6. + 7. ročník ZŠ a 8. + 9. ročník ZŠ. Vítězové obou kategorií postupují do okresního kola DDM Větrník v Liberci. 

 

 

Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce

Školního kola olympiády v anglickém jazyce se v letošním kole zúčastnilo 47 žáků z pátých až devátých tříd. Kategorii žáků do sedmých tříd vyhrál Michal ze 7. A před Terezou a Evou ze 7. A. Na třetím místě skončil při stejných podmínkách překvapivě Patrik z 5. A, což lze pokládat za pozoruhodný výkon. Kategorii žáků osmých a devátých tříd vyhrála Štěpánka z 9. A, na druhém místě se umístila Anna z 8. B a o třetí místo se dělí Jan z 9. A a Matyáš z 9. B. Výhercům gratulujeme a ostatním žákům děkujeme za účast. Do okresního kola, které se bude konat 14. 2., postupují Michal a Štěpánka.

Lyžařský kurz 7.A,B - 11.-15.2.2019

Kurz jsme zahájili v pondělí (v počtu 38 + 4) přejezdem do Kořenova na chatu Zvonici. Přivítaly nás hromady sněhu, mírné sněžení a teploty lehce pod nulou.

Po vybalení a obědě jsme vyrazili na sjezdovky (pro 17 žáků to bylo úplně poprvé). Vše proběhlo bez problémů, všichni už umí padat :-)

Úterý dopoledne nás překvapil silný vítr a sněžení, ale i tak jsme si dopolední lyžování na sjezdovce Bavorák užili. Odpoledne už bylo nádherně, dokonce chvílemi svítilo sluníčko, a tak část účastníků vyrazila na běžky. Zbytek dál piloval jízdu na vleku a zatáčení na sjezdovce ;)

Lyžařský výcvik - 13.+14. 2. 2019

Třetí den lyžařského výcviku na Zvonici byl rozdělen na lyžařskou a turisticou část. Dopoledne proběhl výcvik sjezdového a běžeckého lyžování. Odpoledne jsme vyrazili na rozhlednu Štěpánka. 

Ve čtvrtek jsme se vydali za celodenním lyžováním na "pořádnou" sjezdovku k Čápovi do Příchovic.

Reportážní foto zde...

Lyžařský kurz - 7.A,B

Vážení rodiče,

blíží se termín splatnosti doplatku na lyžařský kurz.

Doplatek je stanoven na 1800,-Kč a termín je 18. 1. 2019.

Peníze můžete poslat po žákovi hotově (hned ráno, prosím, přinést do ředitelny), nebo na účet školy.

Pokud chcete platit přes účet, musí se žák ohlásit v ředitelně, kde dostane platební pokyny.

Nezapomeňte, že před odjezdem je nutné doložit následující dokumenty:

- Potvrzení o seřízení vázání (ze servisu, popř. čestné prohlášení rodičů)

Žáci druhého stupně v Domově pro seniory- reportážní fotogalerie

V úterý 18. 12. navštívil výběr žáků druhého stupně Domov pro seniory ve Vratislavicích nad Nisou. Přečetli tady zájemcům 3 příběhy nejen o Vánocích a předali seniorům dárečky. Společně si všichni pak nad cukrovím popovídali. Byla to velmi pěkná akce.

Všichni, kteří se této akce zúčastnili, si zaslouží velkou pochvalu a poděkování!

Stránky