7. A

třídní učitelka 7.A, vyučující Čj, D
dana.adamkova@zsbroumovska.cz

Rekonstrukce školy

Dne 31. 8. byla stavební firmou dokončena první fáze letošní rekonstrukce školy.

Pro školní provoz byly zpřístupněny 4 místnosti družin včetně sociálních zařízení, jazyková učebna se školní knihovnou, kabinet, sklad, vstupní hala a schodiště.

I když ještě chybí zapojit některá světla a doplnit podhledové desky, tak jsme velice rádi, že se vše stihlo a že jsme první školní den - 2. 9. mohli ve škole přivítat všechny žáky.

Sběr papíru - zahájení soutěže

Vážení žáci, rodiče,

letošní soutěž ve sběru papíru je oficiálně zahájena.

Ranní sběr v šatnách II. stupně začne od pondělí 23. 9. Dále můžete vozit sběr přímo do Kovošrotu.

Nejlepší žáci i třídy budou oceněni.

Bližší informace v letáku zde.

Setkání žákovských parlamentů

Dvě akce na konec školního roku:

Parlament naší školy se zúčastnil debaty v rámci projektu prevence šikany, Princezna Julie, v Krajské vědecké knihovně v Liberci .

Poslední setkání žákovských parlamentů (12. 6.) se konalo v zasedací místnosti zastupitelstva. Téma debaty: 17. listopad 1989

50. ročník Olympiády mládeže v atletice

Dne 7. 6. 2019 se 10 našich žáků zúčastnilo Olympiády mládeže v atletice, která se konala na Městském stadionu v Liberci.

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ:

Štafeta 4x 60m - DÍVKY: Naše děvčata ve složení Adéla (6. třída), Sára (6. třída), Kateřina (7. třída) a Klára (7. třída) skončily ve svém rozběhu na 1. místě. Celkově obsadily nepopulární 4. místo.

Dobi cup 23. - 24.5.2019

Tradiční sportovně-vědomostní soutěž libereckých základních škol. Letos se zúčastnilo 12 škol a naše škola obsadila skvělé 4. místo!

Děkujeme všem reprezentantům (28 žáků + 4 učitelé) za skvělé výkony a týmového ducha.

Dílčí umístění v jednotlivých soutěžích:

1. místo - sudoku (3. třídy) + florbalová střelba učitelů

3. místo - člunkový běh (1.-3. třídy) + sudoku (6.-7.třídy)

6. místo - vědomostní test (6.-9. třídy) + skok daleký (1.-3.třídy) + vybíjená (4.-5.třídy)

7. místo - volejbalový debl učitelů

8. místo - atletická štafeta (1. - 9. třída)

10. místo - florbal (6. - 9. třída)

Projektová schůzka Erasmus+ - Liberec

Ve dnech 1. - 6. 4. proběhla poslední projektová schůzka dvouletého projektu Erasmus+.

Čeští žáci společně se svými hosty z Rumunska a Nizozemska navštívili například radnici, horolezeckou stěnu, iQLANDII, Český ráj i Prahu.

Věříme, že se všem program líbil a že zase brzy přivítáme další zahraniční hosty.

Oslava k svátku učitelů

Ve čtvrtek 28. 3. zástupci školního parlamentu předali učitelům, kteří slavili v tento den svůj svátek, vlastnoručně napečené muffiny a zákusky. Společné pečení, které proběhlo ve středu odpoledne, utužilo vzájemnou sounáležitost všech zástupců třídních parlamentů a byla to moc fajn společná akce. Učitelům tím žáci udělali radost.