7. C

třídní učitelka 7.C, vyučující M, Aj
dana.chlumska@zsbroumovska.cz

Laskavý listopad

Diplomem a medailí byli oceněni všichni, kteří se zapojili do akce školního parlamentu LASKAVÝ LISTOPAD.

Děkujeme za sdílení vašich fotek a máme radost ze všech žáků, kteří se zapojili.

Těšíme se na další společné akce školního parlamentu.

Reportážní fotografie soutěžní, i z vyhlášení.

Zapomenutá řemesla

Ve spolupráci s Krajskou vědeckou knihovnou se účastníme programu "zapomenutá řemesla".

Během pěti setkání budou mít žáci sedmých tříd možnost zblízka poznat a vyzkoušet si práci dřevorubce, farmáře, nebo například zedníka. Na prvním setkání se seznámili s prací hodináře.

Reportážní fotky najdete zde.

Strom pro školu na den stromů

Ve středu 20.10. uspořádali zástupci školního parlamentu na oslavu Dne stromů akci s názvem STROM PRO ŠKOLU. Každý žák mohl o přestávce přijít a napsat na strom školy nějaký svůj vzkaz, pochvalu nebo přání. Parlamenťáci všechny vzkazy nalepili, a vznikl tak nádherný strom pro školu.

Děkujeme všem za účast a parlamenťákům za přípravu akce.

Přespolní běh

Dne 6. 10. se v Ruprechticích konalo okresní kolo v přespolním běhu. Naši školu reprezentovalo 22 žáků ze 6. - 9. tříd.

Mladší žákyně (6. -7. tř.) se umístily na 5. místě z 9 škol. Nejlépe se zadařilo Aničce, která doběhla 2. ze 41 závodnic.

Mladší žáci (6. - 7. tř.) skončili rovněž na 5. místě. Z našich kluků běžel nejlépe Patrik, který doběhl 3. ze 37 žáků.

Konečné výsledky sběru papíru

Konečné výsledky dvouleté soutěže za sběr papíru najdete zde: Výsledky sběr 2019 - 2021

40 nejlepších sběračů pojede v pondělí 28. 6. na výlet plný zábavy. Detailní informace obdržíte od vyučujících.

Prosíme o potvrzení účasti, abychom případně mohli oslovit náhradníky.

Všem sběračům moc děkujeme!!