8. B

kollatorovaiveta@zsbroumovska.cz

Sněhová výzva školního parlamentu

Sněhová výzvy školního parlamentu

Pro všechny, kteří mají rádi sníh, vyhlašují zástupci školního parlamentu sněhovou výzvu- postav sněhuláka, nebo cokoli ze sněhu, co máš rád. Pošli na e-mail parlamentbroumaci@seznam.cz do konce ledna fotku- nejlepší sněhové nadšence oceníme.

Olympiáda v německém jazyce 2021 online

I letos se mohou dobrovolníci zúčastnit olympiády v německém jazyce ve dvou kategorií 7. ročník a 8. - 9. ročník. Z důvodu uzavření škol, bude olympiáda probíhat online. Nejprve žáci dostanou zadání pro poslech, který vypracují doma, a následně bude probíhat konverzační čas přes Teams. Všichni dobrovolníci se mohou přihlásit u vlastního vyučujícího NJ nebo na mailu jakub.hribal@zsbroumovska.cz

Těšíme se!

Dějepisná olympiáda

Vážení a milí přátelé historie!

Ve středu 25. listopadu 2020 se nám podařilo zorganizovat na dálku školní kolo Dějepisné olympiády, které se odvážně zúčastnili žáci 8. a 9. tříd.

Chtěli bychom na tomto místě poděkovat všem našim mladým "historikům", kteří se rozhodli prozkoumat své vědomosti z dějin, a oznámit, že budou brzy vyhlášeny výsledky.

učitelé dějepisu

Štrúdlové blues

Jaký je váš oblíbený? Slaný? Sladký? Klasický s jablky? Nebo třeba makový?

Upečte, vyfoťte, pošlete fotku (pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz) a vychutnejte si s vašimi blízkými. Třeba při poslechu "štrúdlové" písně.

Kolik různých variant se nám tu sejde? Těším se na vaši kreativitu!