Back to top

8. B

Mgr. Kateřina Netolická
třídní učitelka 8.B, vyučující D, Fr, Tv, kariérový poradce
katerina.netolicka@zsbroumovska.cz

Aktuality třídy

Krásná Anglie - den druhý

Nikdo nezaspal a ve 3:30 už jsme na nohou. Přesouváme se na trajekt, kde se probouzíme a snídáme. Křídové útesy už se v dáli rýsují. První zastávkou na ostrovech je městečko Canterbury. Následuje procházka po vrchu útesů v místech zvaných Beachy Head. Pak už jen projížďka historickým vláčkem a trocha lenošení na pláži v Brightonu. Posledním bodem dnešního dne je ubytování v rodinách... nervozita vrcholí!

Pálení čarodějnic 2024

Na Základní škole Broumovská opět zavládla vesele laděná atmosféra, když se konalo tradiční pálení čarodějnic. Děti i rodiče se sešli na školním dvoře, aby společně oslavili příchod jara. S lampiony v rukou a úsměvy na tvářích se vydali na průvod zakončený opékáním buřtů. Pravidelně pořádané setkání nejen posiluje pouto mezi školou, dětmi a rodiči, ale také přináší do života celého sídliště a okolí pocit společenství.

BASKETBAL - DÍVKY (8., 9. tř.)

19. 4. 2024 jsme se zúčastnily okresního kola v basketbalu, kam jsme postoupily ze základního kola. Naši školu reprezentovalo 9 dívek ze 7. - 9. tříd. 

V okresním kole jsme porazily ZŠ Ještědskou, smolně prohrály o jeden koš se ZŠ Dobiášovou, a pak i ZŠ Oblačnou a na závěr nás porazilo poměrně jednoznačně Jergym, které nenašlo rovného soupeře a postoupilo do krajského kola. 

Celkově jsme tedy obsadily v okrese Liberec 4. místo, což je nádherné umístění vzhledem k tomu, že jsme v týmu neměly ani jednu basketbalistku.

Stránky