9. A

třídní učitelka 9.A, vyučující Čj, D
dana.adamkova@zsbroumovska.cz

Řemesla nejsou out - 9.AB

V rámci kriérového poradenství se žáci 9. tříd zúčastnili akce "Řemesla nejsou out" na náměstí Dr. E. Beneše.

Prezentaci zde měly tři školy: SŠ Kateřinky Liberec, SOŠ Jablonecká Liberec a SŠ hospodářská a lesnická Frýdlant.

Žáci byli svědky módní přehlídky a pak si na vlastní kůži mohli vyzkoušet řadu zajímavých oborů a prací. Reportážní fotky jsou toho důkazem.

Soutěžní pořad České televize - Už tam budem? (13-15 let)

Dne 7. 9. 2021 se 5 našich žáků zúčastnilo natáčení soutěžního pořadu České televize ,,Už tam budem?" Pokud chcete vědět, jak naši reprezentanti dopadli, podívejte se na ně 8. 10. 2021, kdy proběhne na obrazovkách ČT záznam z natáčení.

Soutěž je zaměřená na přírodní vědy a jejich využití v reálném životě. Zahrnuje ale také pohybové a obratnostní disciplíny.

Reportážní fotky si můžete prohlédnout zde.