9. B

třídní učitelka 9.B, vyučující D, Fr, Tv
katerina.netolicka@zsbroumovska.cz

ŘEMESLA NEJSOU OUT - 23. 9. 2020

Deváťáci se zúčastnili akce s názvem „Řemesla nejsou out“. Na nám. Dr. E. Beneše měli příležitost zhlédnout ukázky různých řemesel a některá řemesla si mohli i prakticky vyzkoušet.

Ukázky řemeslných oborů řídili žáci:

- Střední školy Kateřinky-Liberec

- Střední odborné školy, Jablonecká 999

- Střední školy hospodářské a lesnické, Frýdlant

Podívejte se na reportážní fotografie.

Kuchařská výzva - finále

Všem kuchařkám a kuchařům ještě jednou děkuji za jejich snažení! Všichni jste skvělí!

Níže si můžete prohlédnout všechny recepty z naší výzvy.

Hezké prázdniny!

Kuchařská výzva díl 2.

Ještě jednou děkuji všem účastníkům prvního kola! Pokud jste se nestilhli zapojit, nevadí! Přidejte se teď. V druhém kole výzvy použijte ve svém receptu banán a jahody. Recept s fotkou, prosím, pošlete na: pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz. Těším se na vaše delikatesy.

Kuchařská výzva díl 1.

Pojďme si ten poslední školní měsíc pěkně osladit!

Barunce ze 3.A děkuji za nápad.

Bude to jednoduché. Vaším prvním úkolem bude připravit pokrm (upéct, uvařit, usmažit... fantazii se meze nekladou), kdy mezi surovinami použijete čokoládu a jablko/a.

Svůj výtvor, prosím, vyfoťte a spolu s receptem pošlete na: pavlina.silhanova@zsbroumovska.cz

Do předmětu uveďte: kuchařská výzva (termín uzávěrky prvního kola je 14. 6.2020)

Květnová sportovní výzva - 4. týden

Jdeme do finále, čeká nás poslední květnová výzva!

Sportovci, těšte se na medaile!

Na nejúspěšnější čeká malé překvapení.

Rozcvič se, splň sportovní výzvu, pošli fotku na: vyzva.kveten@seznam.cz, do předmětu zprávy napiš své jméno a třídu.

Stáhni si tabulku s přehledem květnových cvičení. (Tabulka zde: tabulka květen )