Družina Míša

vychovatelka - asistentka pedagoga
michaela.pourova@zsbroumovska.cz

Rekonstrukce školy

Dne 31. 8. byla stavební firmou dokončena první fáze letošní rekonstrukce školy.

Pro školní provoz byly zpřístupněny 4 místnosti družin včetně sociálních zařízení, jazyková učebna se školní knihovnou, kabinet, sklad, vstupní hala a schodiště.

I když ještě chybí zapojit některá světla a doplnit podhledové desky, tak jsme velice rádi, že se vše stihlo a že jsme první školní den - 2. 9. mohli ve škole přivítat všechny žáky.

Vánoční setkání - 11. 12. 2018

Všichni, kdo na akci dorazili, si mohli užít: tvořivé dílny, družinový jarmark, stánky s vánočními tradicemi v cizích zemích, divadelní představení pátých tříd, bohaté občerstvení, hudební program v atriu i rozsvícení vánočního stromu. Děkujeme všem za účast a přejeme krásné Vánoce!