Back to top

Mgr. Eliška Zejmonová

Mgr. Eliška Zejmonová
třídní učitelka 5.C
eliska.zejmonova@zsbroumovska.cz

Obsah uživatele

Fialový čtvrtek

Čtvrteční online výuku měla třída 5. C v barvě fialové. Fialová je barvou velmi pěknou, v době karantény je však poměrně těžké ji najít v šatníku. I tak se však některým podařilo tento poklad objevit ve své, či ve skříni jiného člena rodiny. Přikládáme koláž reportážních fotografií úspěšných hledačů.

Black Friday

Opět je to tu! Speciální barevný pátek. Tentokrát jsme se zahalili do černé barvy a zakončili další „školní“ týden zvesela. Ať žije „Black Friday“!

Můžete se podívat na naše reportážní fotografie. Pro zobrazení celé koláže je nutné kliknout na fotografii.

Modrý pátek 5. C

Třída 5. C přijala online výuku velmi zodpovědně. Každý den spolu trávíme hodiny výukou českého jazyka a matematiky prostřednictvím hromadné online konverzace.

Naše barevné pátky jsme si však nepřítomností v budově školy nenechali ujít. Z těchto reportážních fotografií Vám zasíláme alespoň malou ochutnávku (ne všichni žáci dodali fotografie). Dnes nás všechny spojila modrá barva. Připomněli jsme si Den pororumění autismu. (Pro celé zobrazení fotografie je nutné kliknout.)

Všem Vám přejeme zdraví, sílu a úsměv na rtech do těchto dní.

Anglický jazyk, druhý týden - 1.C

Vážení rodiče a prvňáčci,

na minulý týden jsem Vám zaslala několik videí, která již děti znaly. Pro tento týden jsou tu zbrusu nová videa s novou slovní zásobou. Jediné, co je třeba, je videa dětem pustit a po zhlédnutí si ověřit, zda si všimli zvířátek. Jaká zvířátka ve videu viděly?

1. video – Steve, zvířátka a jejich popletené a chybějící stíny. Co to Maggie opět provedla?  

https://www.youtube.com/watch?v=UddRzdCnTCI

Anglický jazyk - 1. C

Vážení rodiče třídy 1. C,

 

v rámci výuky anglického jazyka Vám zasílám několik videí Watts English, díky kterým si žáci mohou procvičovat naučená slovíčka, komunikační situace a zazpívat oblíbené písničky.

Numbers: https://www.youtube.com/watch?v=VK1zbwJrItI

Colours: https://www.youtube.com/watch?v=SRNSs3Y8w9w

https://www.youtube.com/watch?v=a9fCoDWbMRw

Domácí vyučování - 5.C

Vážení rodiče a milí žáci 5. C,

dnes v poledne se ve Vašich e-mailových schránkách objevila zpráva s prvními informacemi a pokyny. Zkontrolujte, prosím, zda jste tento e-mail obdrželi. Pokud se tak nestalo, informujte mě ihned a vše doladíme.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Mgr. Eliška Zejmonová

Florbalový turnaj

Dnešní den byl pro ZŠ Broumovská vítězným dnem. Vybraní žáci čtvrtých a pátých ročníků reprezentovali školu na florbalovém turnaji, ve kterém se probojovali na úplný vrchol tabulky. Získali tím postup do okresního finále. Všem hráčům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů i v dalších zápasech.

O průběhu dne Vás mohou informovat reportážní fotografie.

Stránky