Mgr. Eliška Zejmonová

třídní učitelka 1.C
eliska.zejmonova@zsbroumovska.cz

Výstava betlémů - 1.C

V pondělí 14. 12. se třída 1. C vydala v dopoledních hodinách na výstavu betlémů v Rochlici. Kostelem sv. Jana Křtitele nás provedla místní sestra s panem farářem. Děti zhlédly 70 krásných betlémů a překvapením pro ně po vyprávění byla omalovánka s razítky.

Ochutnávkou pro Vás mohou být tyto ilustrační reportážní fotografie.

Zrušeno - KVKL - Muzikohrátky - 1. C

Datum a čas:
Úterý, 24. Listopad 2020 - 10:00

V úterý 24. 11. vyráží třída 1. C do Krajské vědecké knihovny na vzdělávací program.

Odchod od školy v průběhu vyučování (jdeme pěšky). V případě nepřízně počasí použijeme MHD. Návrat do 12:00 do budovy školy.

S sebou batůžek se svačinou, pitím, penálem a 2 jízdenkami MHD (případně nabitou kartu na MHD).

KVKL - Seznámení s knihovnou - 1. C - ZRUŠENO

Datum a čas:
Pátek, 12. Únor 2021 - 9:00

V pátek 16. 10. vyráží třída 1. C do Krajské vědecké knihovny v Liberci na vzdělávací program.

Sejdeme se v 7:45 před vstupem 1. stupně. Odchod od školy v 7:50 (jdeme pěšky). V případě nepřízně počasí použijeme MHD. Návrat do 11:30 do budovy školy.

Výlet na Ještěd - 5. C

Ve středu jsme se vydali na výlet na Ještěd. Vycházeli jsme za krásného slunečného počasí od školy, dojeli do Horního Hanychova tramvají, vyrazili po „modré“ vzhůru k vrcholu a po cestě plnili úkoly bojovky ve skupinkách. Nepřízeň počasí nás potkala až na úplném vrcholu, kde jsme měli možnost se schovat do hotelu Ještěd. Vyhlášení bojovky proběhlo s přípitkem a rozdáním cen. Z důvodu husté mlhy a deště jsme byli nuceni o sestup z vrcholu pomocí lanovky.

Celý den jsme si všichni moc užili. Pro ilustraci Vám nabízíme reportážní fotografie.