Mgr. Eliška Zejmonová

eliska.zejmonova@zsbroumovska.cz

KVKL - Muzikohrátky - 1. C

Úterý, 24. Listopad 2020 - 10:00

V úterý 24. 11. vyráží třída 1. C do Krajské vědecké knihovny na vzdělávací program.

Odchod od školy v průběhu vyučování (jdeme pěšky). V případě nepřízně počasí použijeme MHD. Návrat do 12:00 do budovy školy.

S sebou batůžek se svačinou, pitím, penálem a 2 jízdenkami MHD (případně nabitou kartu na MHD).

KVKL - Seznámení s knihovnou - 1. C

Pátek, 12. Únor 2021 - 9:00

V pátek 16. 10. vyráží třída 1. C do Krajské vědecké knihovny v Liberci na vzdělávací program.

Sejdeme se v 7:45 před vstupem 1. stupně. Odchod od školy v 7:50 (jdeme pěšky). V případě nepřízně počasí použijeme MHD. Návrat do 11:30 do budovy školy.

Výlet na Ještěd - 5. C

Ve středu jsme se vydali na výlet na Ještěd. Vycházeli jsme za krásného slunečného počasí od školy, dojeli do Horního Hanychova tramvají, vyrazili po „modré“ vzhůru k vrcholu a po cestě plnili úkoly bojovky ve skupinkách. Nepřízeň počasí nás potkala až na úplném vrcholu, kde jsme měli možnost se schovat do hotelu Ještěd. Vyhlášení bojovky proběhlo s přípitkem a rozdáním cen. Z důvodu husté mlhy a deště jsme byli nuceni o sestup z vrcholu pomocí lanovky.

Celý den jsme si všichni moc užili. Pro ilustraci Vám nabízíme reportážní fotografie.

Školní výlet - 5. C

Středa, 24. Červen 2020 - 7:50

Ve středu 24. 6. bychom se v 7:50 sešli před budovou školy (hlavní vchod) a tramvají bychom se dopravili do Horního Hanychova, odkud bychom vyrazili směr Ještěd.

S sebou: sportovní oblečení, bunda, obuv, batoh, ve kterém bude dostatek pití na celý den, svačina (i oběd), pláštěnka, psací potřeby (pero, tužka) a 2 lístky na MHD/lítačka.

Předpokládaný návrat: 13:00-15:00

Školní oběd nestihneme.

Zváni jsou všichni žáci 5. C.

Účast na výletu je třeba potvrdit Vaším podpisem v žákovské knížce/e-mailem.

5.C - Ekopark

Pondělí, 15. Červen 2020 - 8:00

V pondělí 15. 6. jde třída 5. C do Ekoparku. Objednán je program naučná stezka a ohniště. Vycházíme od školy (hlavní vchod) v 8:00. S sebou sportovní oblečení, sportovní obuv, pero, tužka, pití a něco na opékání (vuřty, klobása, chléb...).

Návrat bude kolem 12:00. Případné odhlášení obědu nechám na Vás.

Fialový čtvrtek

Čtvrteční online výuku měla třída 5. C v barvě fialové. Fialová je barvou velmi pěknou, v době karantény je však poměrně těžké ji najít v šatníku. I tak se však některým podařilo tento poklad objevit ve své, či ve skříni jiného člena rodiny. Přikládáme koláž reportážních fotografií úspěšných hledačů.