Back to top

Mgr. Jana Drbohlavová

Mgr. Jana Drbohlavová
třídní učitelka 1.A
jana.drbohlavova@zsbroumovska.cz

Obsah uživatele

Knihovna-1.A

Datum a čas: 
Středa, 23. Září 2020 - 9:00

Ve středu 23. 9. jdeme do knihovny – do školy si děti vezmou batůžek s pitím, svačinou, penálem a žákovskou knížkou. Pro nepřízeň počasí přibalte každému dva lístky na autobus (desinfekční gel na ruce). Učení nechte doma. 

Školní výlet - 5.A

Datum a čas: 
Středa, 24. Červen 2020 - 7:40

Ve středu 24. 6. se uskuteční celodenní školní výlet a zároveň taková malá rozlučka se mnou a 1. stupněm. Zároveň se seznámíte se svým budoucím třídním učitelem. V tento den určitě nestihnete oběd ve školní jídelně ani odpolední tréninky či kroužky. Bližší informace dostanete později. 

EKOPark - 5.A

Datum a čas: 
Úterý, 16. Červen 2020 - 9:00

V úterý 16. 6. nás čeká malý výlet do EKOParku, kde projdeme naučnou stezku Čtyři živli a posedíme u ohně, kde si každý může opéci, co si donese. S sebou si každý vezme pití, pro případ nouze kartu či lístek na autobus a něco dobrého na opékání. Oblečení přizpůsobte pobytu venku u ohoně a předpovědi počasí. Kdo se nebude chtít vracet do školy na oběd, musí si oběd odhlásit.

Ráno se sejdeme klasicky ve škole/třídě.

Vesmírná mise - 5.A

Žáci 5. A si v iQLANDII vyzkoušeli různé fyzikální vlastnosti látek, poznávali souhvězdí, pozorovali šíření vzduchu ve vákuu a pomocí speciálních brýlí pozorovali barevná spektra světla. Všichni si vyrobili raketu, kterou nakonec odpálili. Prohlédněte si reportážní fotografie.

Stránky