Mgr. Jana Drbohlavová

jana.drbohlavova@zsbroumovska.cz

Školní výlet - 4.A

Pátek, 21. Červen 2019 - 8:00

Z organizačních důvodů se školní výlet přesunul na pátek 21. června.

Jedeme do Turnova, kde máme v muzeu objednaný program: Cesta kamene s výrobou šperku. Dle počasí nás následně čeká buď koupání v Dolánkách, nebo kratší výlet po okolí. Bližší informace dostanou žáci vytištěné.

Škola v přírodě - 4.A, 5.C

Pondělí, 3. Červen 2019 - 8:00 - Sobota, 8. Červen 2019 - 12:00

V pondělí 3. 6. odjíždíme do Hořic, kde nás čeká týden plný hořických trubiček, zábavy, dobrodružství a poezie. Veškeré informace jste již dostali v pokynech.

Sraz je v 7:40 u restaurace Formanka

Každý bude mít ofocenou kartičku zdravotní pojišťovny, posudek o zdravotní způsobilosti, formulář o bezinfekčnosti a souhlas s podáním léků.

Gymnastická hala - 4.A

Středa, 24. Duben 2019 - 11:40

Ve středu 24. dubna jdeme do gymnastické haly. Ze školy odcházíme po třetí vyučovací hodině. Přírodověda se přesouvá na první hodinu. Každý si do haly vezme sportovní oblečení a pití. Do školy se vrátíme zhruba ve 13:20.