Mgr. Klára Zrůstová

třídní učitelka 8.A, vyučující Př, D, Tv
klara.zrustova@zsbroumovska.cz

Domov pro seniory- odpolední návštěva

Datum a čas:
Pondělí, 4. Listopad 2019 - 14:30

První pondělí v listopadu zpříjemníme odpoledne všem v Domově pro seniory ve Vratislavicích nad Nisou.

Společný odchod vybraných zástupců ve 14:30 ze školy ( zástupci parlamentu se účastní automaticky, ostatní dle výběru vyučujících).

Program proběhne cca od 15-16 hod.

S sebou: pexeso, prší, dámu, ...( další jiné hry, dle rozumného uvážení).

Noc vědců 8.A - reportážní fotky

V pátek 27. 9. se ve svém volném čase některé žákyně z 8. A zúčastnily akce na Technické univerzitě v Liberci – NOC VĚDCŮ. Zjistily, mimo jiné, jak vypadá 3D tisk, vyzkoušely si práci se speciálním 3D mikroskopem, okusily netradiční hodinu zeměpisu spojenou s geologií, procvičily angličtinu v soutěžích a nakonec si vyrobily netradiční šperky z plastu. Byl to moc prima večer a za rok zas, už po čtvrté!

Do školy pěšky!

Ve středu 25. 9. proběhla v rámci Evropského týdne mobility akce „Do školy pěšky“.

Do akce se zapojilo z celé školy celkem 326 žáků, což znamená, že v tento den přišlo 75% žáků školy po svých.

Třída, která vyhrála, byla 100%, a získala tak putovní pohár pro vítěze. Gratulujeme 6. A!

Všem děkujeme za účast a těšíme se na další ročník.

Do školy pěšky!

Datum a čas:
Středa, 25. Září 2019 - 7:50

Ve středu 25. 9. proběhne v rámci Evropského týdne mobility akce „Do školy pěšky“.  Zapojíme se tak do akce celoevropského měřítka.

O co jde? Aby co nejvíce žáků naší školy dorazilo v tento den na vyučování pěšky!

Třídy s nejvyšším počtem "pěšáků" budou oceněny a vyhlášeny.

Nejde však jen o školní soutěž, ale také o to, udělat něco pro zdraví a pro naši Zemi.

Leták najdete zde: Evropský týden mobility