Mgr. Lucie Pochobradská

lucie.pochobradska@zsbroumovska.cz

Angličtina - 4.B - třetí část

Vážení rodiče, milí žáci,

níže najdete úkoly z angličtiny pro tento týden.

Děkuji za spolupráci.

Lucie Pochobradská

Opakování slovní zásoby – Places (místa)

Zopakujte si slovíčka týkající se míst ve městě (restaurant, church…). Měli byste je mít zapsaná v sešitě i s překladem. Můžete si zopakovat i jejich výslovnost zde:

Angličtina - 4. A,B,C - druhá část

Vážení rodiče a milí žáci,

posílám Vám úkoly na angličtinu pro tento týden.

Přeji hezký den.

Opakování – přídavná jména

Otevřete si učebnice na str. 26. Podívejte se na druhý úkol, kde jsou ošetřovatelé a zvířata. Přečtěte nahlas jednotlivá slovíčka – taller (tall = vysoký, taller = vyšší), shorter…a připomeňte si jejich překlad. Pokud si nejste jistí, jak slovíčka vyslovit, nebo co znamenají, vyhledejte si je v online slovníku a přehrajte si výslovnost (například seznam slovník).

Angličtina - 4. A,B,C

Vážení rodiče a milí žáci,

níže najdete práci z angličtiny pro tento týden včetně příštího pondělí. Pokud byste měli nějaké nejasnosti, kontaktujte mě e-mailem.

Děkuji za spolupráci.

Lucie Pochobradská

Online opakování slovní zásoby - zvířata

Zahrajte si obě hry, abyste si zopakovali slovíčka.