Mgr. Alena Hejnová

třídní učitelka 3.B
ahejnova@seznam.cz

Půldenní výlet v Lidových sadech - 2.A,3.B

Slunečné dopoledne strávili žáci třídy 3.B a 2.A v Lidových sadech. Nejprve zhlédli Perníkovou pohádku s veselými písničkami v Experimentálním studiu a potom vystoupili na vyhlídkovou věž, kde shlédli Liberec z ptačí perspektivy. Zbytek dopoledne si děti pohrály na různých atrakcích v Dětském koutku. Někteří se svezli ve vlaku, jiní zase na kolotoči. Spokojení jsme se všichni vrátili na oběd do školy.

Čarodějnická škola - 2.A

27. 4. měli žáci 2. A čarodějnickou školu.

Při čarodějnickém učení si namalovali čepice a letecké průkazy, se kterými mohli jít soutěžit v létání na košťatech. Vypočítali si přísady do čarodějnického lektvaru a vymysleli zaříkávadlo k jeho uvaření. Na závěr se podívali na pohádku Malá čarodějnice.

Byl to vydařený čarodějnický den.

Čarovný čarodějnický den - 3.B

27. 4. měli žáci 3. B "čarodějnickou školu".

Četli jsme si o filipojakubské noci, vyluštili jsme křížovku o sabatu, vymysleli jsme zaříkávadla k čarodějnému lektvaru, spočítali všechny myší a pavoučí přísady, vyrobili jsme si klobouky a letecké průkazy a pak jsme si v tělocvičně i zalétali na košťatech. Nakonec došlo i na čarodějnickou pohádku.

Užili jsme si čarovný čarodějnický den báječně.