4. A

Mgr. Jana Drbohlavová
třídní učitelka 4.A
jana.drbohlavova@zsbroumovska.cz

Projektový den k výročí republiky

V pátek 26. 10. jsme si připomněli stoleté výročí založení samostatného Československa.

Žáci na prvním stupni vyráběli ozdoby v barvě trikolory a lipové lístky, které pak zavěsili na naši lípu.

Žáci druhého stupně vypracovávali plakáty k významným letopočtům končícím "osmičkou". 1348, 1848, 1918 a 1968.

V rámci projektového dne jsme si pustili státní hymnu a přišli oblečeni v národních barvách.

Turnaj v miniházené 2.-4. třída (reportážní foto)

Dne 16. 11. 2018 jsme se zúčastnili 2. turnaje 13. ročníku miniházené libereckých základních škol.

Po skvělém výkonu všech hráčů jsme obsadili 2. a 4. místo z osmi škol. Oba týmy zaslouží obrovskou pochvalu za obětavost, hráčské nasazení a bojovnost. Dík patří také Danovi, který pomohl cennými radami a vlastními zkušenostmi.

Úspěch školního časopisu

Krásné překvapení hned z kraje dne. Otevřu e-mail a tam tato pěkná zpráva:

Dobrý den,

Gratuluji, Vaše skupina Časopis byla odbornou porotou vybrána a vyhráváte Nášup pizzy pro celou třídu! A to díky sloganu „Pizza ze Starého města, je pouze z kvalitního těsta. Pizza, šunka, žampion, kdo ji sní, je šampion“ a „Náš-li hlad, máš-li chuť, v Maškovce rychle budˇ“!

Děkujeme za účast v soutěži.