NEVÍDANÝ ÚSPĚCH! OBROVSKÁ GRATULACE MARTINU DVOŘÁKOVI Z 9.B!!!

Včera proběhlo okresní kolo Dějepisné olympiády, jíž se účastnil vítěz našeho školního kola Martin Dvořák. Dosáhl mimořádného úspěchu, když obsadil fantastické 2. místo!!! Vítěz byl lepší jen o 7 bodů.

Martin tak nádherně završil svoji účast v této soutěži z předchozích let, neboť vyhrál u nás ve škole třikrát za sebou!

Městská liga v šachu - Broumovská 13.1. 2018

V sobotu 13.1. se na naší škole sešlo bezmála 100 milovníků královské hry. Hrál se turnaj městské ligy ve třech kategoriích podle výkonnosti hráčů. Domácí šachisté obsadili všechny kategorie, z Broumovské hrálo celkem 17 šachistů. Na medaili nakonec dosáhl Ondřej Giza ve 2. lize. Kompletní výsledky naleznete  na chessresults.com. Děkujeme  všem za krásnou šachovou sobotu!

Ohlédnutí za uplynulými měsíci roku 2017

Ohlédnutí za uplynulým rokem

V měsíci říjnu nás ve školní družině provázelo téma draků, které v listopadu vystřídala strašidla. Vyrobili jsme si hru s létajícími dráčky a také pořádné dračí marionety na školní výstavu draků. Děti mohly navštívit strašidelnou stezku a prožít nevšední zážitek, školní atrium ve tmě. Také jsme pilně vyráběli výrobky na prosincové Vánoční setkání ve škole.