Back to top

Aktuality

NEVÍDANÝ ÚSPĚCH! OBROVSKÁ GRATULACE MARTINU DVOŘÁKOVI Z 9.B!!!

Včera proběhlo okresní kolo Dějepisné olympiády, jíž se účastnil vítěz našeho školního kola Martin Dvořák. Dosáhl mimořádného úspěchu, když obsadil fantastické 2. místo!!! Vítěz byl lepší jen o 7 bodů.

Martin tak nádherně završil svoji účast v této soutěži z předchozích let, neboť vyhrál u nás ve škole třikrát za sebou!

Městská liga v šachu - Broumovská 13.1. 2018

V sobotu 13.1. se na naší škole sešlo bezmála 100 milovníků královské hry. Hrál se turnaj městské ligy ve třech kategoriích podle výkonnosti hráčů. Domácí šachisté obsadili všechny kategorie, z Broumovské hrálo celkem 17 šachistů. Na medaili nakonec dosáhl Ondřej Giza ve 2. lize. Kompletní výsledky naleznete  na chessresults.com. Děkujeme  všem za krásnou šachovou sobotu!