Velké úspěchy tanečního klubu TYK TAK

Školní taneční klub TYK TAK opět sbírá úspěchy v hip hopových soutěžích!

V severočeském Mostu se v neděli 26. 3. konalo oblastní kolo celorepublikové soutěže Taneční skupina roku. Dětská formace "Final match" celou soutěž vyhrála a postoupila na Mistrovství Čech. To se konalo 30.4. v Praze! Formace "Final match" obsadila v tomto finále krásné 5. místo!!

30.4. se v Mladé Boleslavi uskutečnilo oblastní kolo soutěže Mia festival. Starší dívky obsadily s formací "Green mood" krásné 3. místo!

9.4. se v Mladé Boleslavi uskutečnilo oblastní kolo soutěže Czech dance tour. Starší holky obsadily s formací "Green mood" druhé místo a tím si zajistily postup do dalšího kola této soutěže.

Již v březnu (18. 3.) si TK TYK TAK zcela podmanil soutěž Českolipský zvoneček!! Obě formace obsadily první místa!!

Dětská kategorie s formací "Final match". Junioři s formací "Green mood".

Gratulujeme!