Back to top

Aktuality

ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE 1. stupeň

Ve čtvrtek 21. 2. 2019 se koná školní kolo Celostátní přehlídky dětských recitátorů 2019. Žáci se budou hodnotit ve třech kategoriích. Kategorie 0 - 1. ročník, kategorie 1 - 2. + 3. ročník a kategorie 2 - 4. + 5. ročník. Vítězové všech kategorií postupují na okresní kolo do DDM Větrník v Liberci. 

Ke školnímu kolu je třeba připravit si krátkou báseň či text a dorazit ve čtvrtek ve 12.00 hodin do třídy 1. C.

ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE pro 2. stupeň

Ve čtvrtek 28. 2. 2019 proběhne ve školní knihovně ve 13. 00 hodin školní kolo Celostátní přehlídky dětských recitátorů 2019 pro 2. stupeň ZŠ. Žáci se budou hodnotit ve dvou věkových kategoriích. 6. + 7. ročník ZŠ a 8. + 9. ročník ZŠ. Vítězové obou kategorií postupují do okresního kola DDM Větrník v Liberci. 

 

 

Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce

Školního kola olympiády v anglickém jazyce se v letošním kole zúčastnilo 47 žáků z pátých až devátých tříd. Kategorii žáků do sedmých tříd vyhrál Michal ze 7. A před Terezou a Evou ze 7. A. Na třetím místě skončil při stejných podmínkách překvapivě Patrik z 5. A, což lze pokládat za pozoruhodný výkon. Kategorii žáků osmých a devátých tříd vyhrála Štěpánka z 9. A, na druhém místě se umístila Anna z 8. B a o třetí místo se dělí Jan z 9. A a Matyáš z 9. B. Výhercům gratulujeme a ostatním žákům děkujeme za účast. Do okresního kola, které se bude konat 14. 2., postupují Michal a Štěpánka.

SCIO MAPA ŠKOLY

Vážení rodiče,

naše škola se zapojila do testování Scio mapa školy. Toto šetření mapuje klima školy a jsou do něj zapojeni žáci, zaměstnanci i rodiče. Kromě žáků a rodičů 1. tříd. 

V nejbližších dnech se vám do ruky dostane dotazník určený pro rodiče. Žádáme vás o jeho pečlivé vyplnění a navrácení zpět dle instrukcí v průvodním dopise.

Děkujeme.

průvodní dopis pro rodiče

REKONSTRUKCE ŠKOLY

Od 1. 3. začne rekonstrukce poslední části školy. Výměna oken, zateplení fasády, rozvody vzduchotechniky a nové podlahy.

Nejdůležitější změny platné od 1. 3. zde:

1) změna vstupu do ranní družiny - nově vchodem 1. stupně

2) přesun družin Mirky, Táni a ranní družiny do budovy 1. stupně

3) ukončení ranního sběru papíru - sběr však můžete stále vozit do sběrny; v průběhu jara bude také určen sběrový den, kdy je kontejner přistaven přímo ke škole

Stránky