v družině Renata

V dlouhé chladné jaro jsme si více hráli v herně, povídali si o probouzení přírody. Dozvěděli se nejen o lučních a lesních květinách, ale i o bylinkách a jejich užitku. Namalovali jsme si tulipán a pampelišku, nasbírali první kvítky a čtyřlístky, luštili kvízy na jarní téma, hráli živá pexesa, naučili se jarní básničky. Venku jsme pozorovali brouky i ptáky, vyprávěli si o jejich námluvách, mláďatech a krásách zpěvu, vyrobili si barevného závěsného ptáčka a z vlny včelku jako zápich do květináče.

Exkurze - minivýlet do ZOO-2.B a 1.B - reportážní fotky

24.6. jsme měli druhý minivýlet - do ZOO.
Spojili jsme výlet s exkurzí do naší nejstarší ZOO.
Přečetli jsme si historické tabulky a porovnali jsme zápisy s novými prvky.
Pozorovali jsme exotické savce a dravce.
Užili jsme si krásné slunečné dopoledne s mladšími spolužáky z 1.B.

Ukončení školního roku 20/21 - 7.A

Reportážní fotky ze třídních akcí tohoto týden

Nejprve jsme se společně vydrápali na horu zvanou Malý Ještěd a následně druhý den zbylou energii vyčerpali na Laser Game. Oba dva dny jsme si pořádně užili a dokonce i počasí stálo na naší straně. Ve čtvrtek v příjemném chladném počasí jsme zdolali 10 km a dneska před deštěm schováni v opuštěné továrně se učastnili třídní přestřelky.