SCIO MAPA ŠKOLY

Vážení rodiče,

v měsíci únoru proběhlo dotazníkové šetření Mapa školy. Do šetření se zapojilo 254 žáků 2. až 5. tříd a 168 žáků 6. až 9. tříd a dále 343 rodičů. V přílohách si můžete prohlédnout výsledek - souhrnou zprávu a percentilové tabulky. S výsledkem dotazníkového šetření budeme pracovat, abychom dále zlepšovali klima školy.

Děkujeme za Váš čas a těšíme se na další spolupráci.   Vedení školy

Souhrn ZŠ Broumovská                       Percentilové tabulky ZŠ Broumovská

50. ročník Olympiády mládeže v atletice

Dne 7. 6. 2019 se 10 našich žáků zúčastnilo Olympiády mládeže v atletice, která se konala na Městském stadionu v Liberci.

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ:

Štafeta 4x 60m - DÍVKY: Naše děvčata ve složení Adéla (6. třída), Sára (6. třída), Kateřina (7. třída) a Klára (7. třída) skončily ve svém rozběhu na 1. místě. Celkově obsadily nepopulární 4. místo.

Soutěž ve sběru papíru

K 31. 5. byla uzavřena celoroční soutěž ve sběru papíru. Výsledky zde: JEDNOTLIVCI

Prvních 40 žáků pojede 20. 6. na zájezd za sportem a zábavou do Aquapalace Praha Čestlice.

Prosíme rodiče žáků, kteří se z nějakého důvodu nemohou zájezdu zúčastnit, aby nám to co nejdříve oznámili (na email: holky.vychovatelky@seznam.cz), a my tak mohli oslovit náhradníky na dalších pozicích. Děkujeme.

Trojboj všestrannosti (1. - 5. třída)

Ve středu dne 29. 5. 2019 se 25 našich žáků zúčastnilo okresního kola Trojboje všestrannosti (50m běh, skok daleký, hod míčkem). Závodu se zúčastnilo 15 škol z okresu Liberec. Žáci soutěžili jako jednotlivci a také v týmech 2 chlapci + 2 děvčata.

Úspěchy našich žáků:

Soutěž týmů:

Nejlépe se dařilo našim reprezentantům z 5. třídy (Justýna, Klára, František, Jakub). Mezi týmy žáků 5. tříd se umístili na 5. místě z 21.

Soutěž jednotlivců:

Fotbalový turnaj

Ve čtvrtek se naši nejlepší fotbalisté zúčastnili turnaje na ZŠ Elišky Krásnohorské.

V konkurenci pěti týmů jsme obsadili 2. místo za vítěznou Doctrinou.

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen náš osmák Denis. Nejlepším střelcem našeho týmu se stal se čtyřmi góly páťák Fanda.

Děkujeme všem za dobrou reprezentaci školy.