Back to top

Aktuality

6. A v knihovně

První zážitky mimo školu - zažili jsme přednášku v knihovně o 12 literárních osobnostech spjatých s naším městem.
Reportážní fotky některé z nich prozrazují a ukazují i knihy, kterými jsme listovali. Už například víme, že známou dvojici kosích bratrů vytvořil Liberečan Ludvík Středa.

VOLNÁ MÍSTA V KROUŽCÍCH

Vážení rodiče, žáci,

nabízíme ještě volná místa v těchto zájmových kroužcích:

Klub mladých čtenářů (2.- 5. třída) - děti se naučí přemýšlet a pracovat s textem, který přečetly.

Šití (6. - 9. třída), Společenské tance (1. - 5. třída), 3D tisk (3. - 9. třída), Šikula - výtvarné dílny (2. - 3. třídy), Němčina hrou (7. -9. třídy), Florbal (1. - 5. třída), Věda nás baví (1. - 6. třída), Pohybové hrátky (1. - 2. třída)

Školní časopis

Školní časopis bude probíhat každé úterý od 13:45 v bobkárně. Sraz všech budoucích redaktorů je v odpočinkové zóně druhého stupně. Bohužel se stala chyba a v seznamu kroužků je uveden školní časopis i ve středu. V tento čas kroužek z důvodů výuky pana učitele nemůže být. Proto jsou všichni zváni na úterní redakční radu. 

Děkuji za upozornění a pochopení. 

S pozdravem Jakub Hříbal

ATLETIKA - postup starších žákyň do krajského kola

15. září 2022 se 20 našich žáků ze 6. - 9. tříd zúčastnilo okresního kola v Atletickém čtyřboji družstev (sprint, skok vysoký/skok daleký, hod míčkem/vrh koulí, vytrvalostní běh). Na úvod bych chtěla všem zúčastněným žákům moc poděkovat za zodpovědný přístup, podané výkony a bezproblémové chování. 

Týmové úspěchy:

Mladší žákyně (6. a 7. třída) ve složení Terka, Eliška, Míša, Ella a Barča - 3. nejlepší škola v okrese (za ZŠ Ještědskou a ZŠ Sokolovskou)

ZVÝŠENÍ CENY STRAVNÉHO

Vážení rodiče,
jak bylo avizováno, dochází od 1.10. ke zvýšení stravného o 4 koruny na jídlo.
Výše měsíčních záloh se mění na:

kategorie 7-10 let - 650,-Kč

kategorie 11-14 let - 690,-Kč

kategorie 15+ let - 760,-Kč.

Cizí strávníci 80,-Kč / oběd


Zkontrolujte a změňte prosím vaše trvalé příkazy. Zároveň moc prosíme o uvádění variabilních symbolů u těchto pravidelných plateb. Pokud jste variabilní symbol ztratili, obraťte se na vedoucí jídelny (jidelna@zsbroumovska.cz).
Děkujeme, vedení školy.

Stránky