ZAJIŠTĚNÍ VÝUKY V DOBĚ UZAVŘENÍ ŠKOLY

Vážení rodiče, naši učitelé zajistí žákům formou zadávání úkolů, formou přípravy pracovních listů a dalších vzdělávacích nástrojů domácí vzdělávání, které umožňuje internet. Rodiče žádáme, aby s námi spolupracovali (četli e-maily a web školy, kontrolovali Bakaláře a stanovili dětem dobu, po kterou se plní zadané úkoly).

Nastavení komunikace:

1. stupeň

Učitelé prvního stupně budou vkládat výukové materiály na web školy, nebo je budou přímo posílat na e-maily rodičů.

2. stupeň

Učitelé druhého stupně budou vkládat výukové materiály pomocí aplikace Bakaláři. Byla nově zřízena funkce "Dokumenty". Najdete ji v levé části menu webové aplikace. (Přes aplikaci v mobilním telefonu se složka Dokumety nezobrazí!). Zde najdete složky ke stažení.

tzn. webová aplikace Bakaláři, Dokumenty, Veřejné, složky jednotlivých učitelů, materiály

V případě ztráty přístupových údajů do Bakalářů kontaktujte paní zástupkyni - jana.krauseova@zsbroumovska.cz

Provozní doba sekretariátu a kanceláře zástupce školy:

pondělí    8 - 12

středa      8 - 12

(V souladu s nařízením vlády ČR můžete v nejnutnějších případech telefonicky kontaktovat vybrané učitele v pondělí a ve středu v čase od 8 do 12 hodin. Jinak využívejte e-mailovou korespondenci.)

Věříme, že tuto situaci společně zvládneme!