Mgr. Martin Mikuš

reditel@zsbroumovska.cz, 733619032

Lyžařský kurz 7.A,B - 11.-15.2.2019

Kurz jsme zahájili v pondělí (v počtu 38 + 4) přejezdem do Kořenova na chatu Zvonici. Přivítaly nás hromady sněhu, mírné sněžení a teploty lehce pod nulou.

Po vybalení a obědě jsme vyrazili na sjezdovky (pro 17 žáků to bylo úplně poprvé). Vše proběhlo bez problémů, všichni už umí padat :-)

Úterý dopoledne nás překvapil silný vítr a sněžení, ale i tak jsme si dopolední lyžování na sjezdovce Bavorák užili. Odpoledne už bylo nádherně, dokonce chvílemi svítilo sluníčko, a tak část účastníků vyrazila na běžky. Zbytek dál piloval jízdu na vleku a zatáčení na sjezdovce ;)

SCIO MAPA ŠKOLY

Vážení rodiče,

naše škola se zapojila do testování Scio mapa školy. Toto šetření mapuje klima školy a jsou do něj zapojeni žáci, zaměstnanci i rodiče. Kromě žáků a rodičů 1. tříd.

V nejbližších dnech se vám do ruky dostane dotazník určený pro rodiče. Žádáme vás o jeho pečlivé vyplnění a navrácení zpět dle instrukcí v průvodním dopise.

Děkujeme.

průvodní dopis pro rodiče

REKONSTRUKCE ŠKOLY

Od 1. 3. začne rekonstrukce poslední části školy. Výměna oken, zateplení fasády, rozvody vzduchotechniky a nové podlahy.

Nejdůležitější změny platné od 1. 3. zde:

1) změna vstupu do ranní družiny - nově vchodem 1. stupně

2) přesun družin Mirky, Táni a ranní družiny do budovy 1. stupně

3) ukončení ranního sběru papíru - sběr však můžete stále vozit do sběrny; v průběhu jara bude také určen sběrový den, kdy je kontejner přistaven přímo ke škole

Projektová schůzka Erasmus+

Datum a čas:
Neděle, 31. Březen 2019 - 12:00 - Sobota, 6. Duben 2019 - 12:00

Závěrečná schůzka projektu - tentokrát v Liberci. Čas příjezdu hostů z Nizozemska a Rumunska se upřesnění v závislosti na příletu jejich letadel do Prahy. Vyzvedávat si své hosty můžete u školy. Na celý týden bude naplánován sportovně-vzdělávací program a výlety, kterých se budou účastnit všichni žáci, kteří se do projektu aktivně zapojili. V březnu se koná informační schůzka pro rodiče, informační schůzky pro žáky budou probíhat průběžně.