Mgr. Martin Mikuš

reditel@zsbroumovska.cz, 733619032

Zápis do prvních tříd

Ve čtvrtek 18.4. proběhl zápis do prvních tříd. Celkem přišlo 98 předškoláčků, kteří předvedli, co všechno už umí a na oplátku si mohli pohladit živého výra velkého. Na většinu z těchto dětí se budeme těšit příští školní rok ve školních lavicích.

Reportážní fotky najdete přílohou.

ředitelské volno

Datum a čas:
Čtvrtek, 2. Květen 2024 - 7:50 - Pátek, 3. Květen 2024 - 17:00

Vážení rodiče,

oznamuji vám, že podle zákona č.561/2004 Sb., § 24 odst. 2 (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, s vědomím zřizovatele, vyhlašuji pro žáky naší školy na dny 2. - 3. 5. 2024 ředitelské volno. Ředitelské volno je z důvodu školení pedagogického sboru.

Při dostatečném počtu zájemců z řad družinových dětí, bude pro ně na tento den zajištěn program. Info najdete ve svých družinových notýscích.

Kolekce oblečení s logem školy

Vážení rodiče, milí žáci, přátelé školy,

nechali jsme pro naši školu vytvořit vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení (více než 60 produktů), jejíž náhled vidíte na obrázku, a kterou je možné si aktuálně pořídit na e-shopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/zsbroumovska/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 17.3.2024. Tento den se e-shop uzavře, objednané zboží půjde do výroby a následně se odešle přímo k Vám. Proto neváhejte, pokud si chcete pořídit svůj kousek ze školní kolekce. Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!

S přáním krásných prázdnin, vedení školy.

Florbalový turnaj Čeps cup

Kluci ze 4. a 5. tříd vybojovali krásné 3. místo v krajském finále florbalového Čeps cupu.

Nejprve v prosinci vyhráli svou základní skupinu a postoupili do krajského finále. To se uskutečnilo v hale míčových sportů dne 24.1. V konkurenci devíti týmů z celého kraje postoupili naši kluci do semifinále, kde těsně prohráli s hokejovou školou U Školy. Poté o 3. místo porazili ZŠ Lomnice nad Popelkou. Vítězem celého turnaje se stali chlapci ze Semil.

Všem našim klukům moc gratulujeme a hlavně jsme rádi, že si dobře zahráli!