Mgr. Martin Mikuš

reditel@zsbroumovska.cz, 733619032

OBĚDY NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Vážení rodiče,

platbu obědů na září můžete uhradit v kanceláři vedoucí jídelny v těchto dnech 22., 23., 27., 28., 29. a 30. 8. V pondělí 26. 8. bude zavřeno. V těchto dnech mohou také rodiče prvňáčků v kanceláři zařídit vše potřebné. Vždy od 8 - 13:30. Telefon na paní vedoucí je 733619034.

Informace o cenách a dalších pokynech pro školní rok 2019/20 najdete zde: informace

Vstup vchodem přes rampu - od školky!

Ukončení školního roku

V pátek 28. 6. se vysvědčení předává první vyučovací hodinu, potom odcházejí žáci domů.

Oběd se v pátek vydává mezi 11. a 13. hodinou. Žádám všechny, kteří na oběd nepůjdou, aby si ho včas odhlásili!

Provoz školní družiny bude ukončen v 15:30. Děkujeme za pochopení.

Přejeme všem žákům i rodičům krásné léto plné zábavy, sportu a odpočinku.

V pondělí 2. září se budeme těšit opět na viděnou!

ODHLÁŠKY OBĚDŮ

Vážení rodiče,

vzhledem k nemoci vedoucí jídelny nebude do konce školního roku možné odhlašovat obědy po telefonu.

Obědy si odhlašujte přes internet nebo mobilní aplikaci nejpozději do 7:45 daného dne.

Děkujeme za pochopení.

SCIO MAPA ŠKOLY

Vážení rodiče,

v měsíci únoru proběhlo dotazníkové šetření Mapa školy. Do šetření se zapojilo 254 žáků 2. až 5. tříd a 168 žáků 6. až 9. tříd a dále 343 rodičů. V přílohách si můžete prohlédnout výsledek - souhrnou zprávu a percentilové tabulky. S výsledkem dotazníkového šetření budeme pracovat, abychom dále zlepšovali klima školy.

Děkujeme za Váš čas a těšíme se na další spolupráci.   Vedení školy

Souhrn ZŠ Broumovská                       Percentilové tabulky ZŠ Broumovská