Mgr. Martin Mikuš

reditel@zsbroumovska.cz, 733619032

konec školního roku

Vážení rodiče,

v současné době, kdy není možné díky nařízení MŠMT realizovat výuku podle našich představ, potvrzujeme tímto způsobem již avizované ředitelské volno ve dnech 29. a 30. 6., které zůstává v platnosti z důvodu školení zaměstnanců naší školy.

Předání vysvědčení pro všechny žáky proběhne v pátek 26. 6.

8:00 - 1. stupeň

9:30 - 2. stupeň

Po předání vysvědčení odchází žáci ihned domů, případně do družiny (viz níže).

SBĚR PAPÍRU

Sběr papíru pokračuje - můžete nosit ráno v 7:50 (předáte panu školníkovi u hlavního vchodu) nebo přímo do Kovošrotu.

Soutěž ve sběru papíru bohužel nemůže být zakončena výletem pro nejlepší sběrače a proto bude vyhodnocena až příští školní rok. Nejlepší sběrači za letošní rok dostanou symbolické ocenění.

Na konci soutěže (květen 2021) se nasbírané kilogramy za letošní rok sečtou s příštím rokem a vydělí dvěma (aby měli šanci i budoucí prvňáčci).

Informace o hodnocení na konci školního roku 2019/2020

1. Závěrečné hodnocení žáka na vysvědčení na konci druhého pololetí školního roku 2019/2020 zohlední skutečnost, že zásahem vyšší moci nebylo možné zcela naplnit ŠVP pro tento školní rok, a nelze proto hodnotit podle stejných měřítek, jako například minulý školní rok.

2. Závěrečné hodnocení žáka na vysvědčení na konci školního roku 2019/2020 zohlední:

Informace k platbám za ŠD a zájmové kroužky

Vážení rodiče, vzhledem k dané situaci se platba za ŠD a kroužky za 2. pololetí 2020 upravuje následovně:

Školní družina:

Od 16. března do konce školního roku se družina neplatí. Proto vám během měsíce června bude poměrná část (550,-Kč / dítě) vrácena na účet, ze kterého byla zaplacena.

Školní zájmové kroužky:

Platby za zájmové kroužky se převádí do dalšího školního roku. Pokud do kroužku v příštím roce dítě nenastoupí, bude mu poměrná část vrácena v září v hotovosti.

PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY

Všem žákům, kteří se nahlásili na obědy od 25. 5., byla strava automaticky přihlášena. Prosíme o kontrolu přes aplikaci či internet.

Cizím strávníkům není z bezpečnostních důvodů po dobu trvajících hygienických opatření odběr stravy umožněn. Výdej do "kastrůlků" je také zakázán.

Přeplatky v hotovosti budou vraceny první týden v červenci od 8 do 11 hodin. Přeplatky na účet budeme vracet v první polovině července.

Případné dotazy směřujte na: jidelna@zsbroumovska.cz