Mgr. Martin Mikuš

reditel@zsbroumovska.cz, 733619032

ZPRÁVY Z JÍDELNY

Vážení rodiče,

ve středu 30.6. se bude oběd pro nedružinové žáky vydávat od 11:15 - 13:00 (vstup vchodem od školky). Velmi vás žádáme, abyste si oběd v tento den rozmysleli a případně odhlásili. Předejdeme tím plýtvání s jídlem.

Zároveň žádáme všechny, kteří v průběhu roku změnili číslo účtu, ze kterého posílají platby, aby nám toto oznámili. V červenci budeme vracet přeplatky, tak ať jsou účty v pořádku.

Nezapomeňte přes prázdniny zrušit trvalé platby. Pokud chcete platit obědy na září, tak pošlete platbu do 20. 8. 2021.

Děkujeme.

VE TŘÍDÁCH BEZ ROUŠEK

S radostí oznamujeme vyjádření ministra školství: "Vláda schválila, že od úterý 15. 6. učitelé i žáci budou moci při výuce odložit roušky i ve zbývajících třech krajích (Zlínském, Jihočeském a Libereckém). I zde platí, že povinnost nošení roušek zůstává o přestávkách a ve společných prostorách."

Konečné výsledky sběru papíru

Konečné výsledky dvouleté soutěže za sběr papíru najdete zde: Výsledky sběr 2019 - 2021

40 nejlepších sběračů pojede v pondělí 28. 6. na výlet plný zábavy. Detailní informace obdržíte od vyučujících.

Prosíme o potvrzení účasti, abychom případně mohli oslovit náhradníky.

Všem sběračům moc děkujeme!!

Milí žáci, vážení rodiče,

máme pro vás tři důležité aktuality:

1) Dnes byly všem žákům přiřazeny obědy na měsíc červen do výše jejich kont. Prosíme o kontrolu a případné odhlášení. Pokud byste chtěli odhlásit obědy na delší dobu, než je možné v aplikaci, tak napište na jidelna@zsbroumovska.cz.

2) Informace k blížícímu se ukončení soutěže ve sběru papíru najdete zde: zsbroumovska.cz/sbirejte-s-nami

3) Na prázdniny pro vás chystáme příměstské tábory pro žáky prvního stupně. Náplň bude jak vzdělávací, tak sportovní. Díky grantu z AŠSK budou zdarma. Plánované termíny: 12. - 16.7. a 16. -  20.8. (vedoucí Mgr. Jana Drbohlavová). Podrobnosti a přihlašování bude zveřejněno v nejbližších dnech.