Back to top

Mgr. Martin Mikuš

Mgr. Martin Mikuš
ředitel školy
reditel@zsbroumovska.cz, 733619032

Obsah uživatele

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ

Tým juniorek (6. - 9. třídy) našeho tanečního klubu TYK TAK vybojoval se sestavou "Feel the beat" nádherná umístění na prestižních závodech.

Soutěž CDL (Czech dance league): nejprve vítězství v krajském kole v Mladé Boleslavi. V republikovém finále v Praze opět vítězství a postup do evropského kola v Maďarsku.

Soutěž WADF (World dance championship): druhé místo a titul vicemistrů v mezinárodní soutěži konané v centru Babylon.

Naši zástupci z druhého stupně získali v konkurenci základních škol i gymnázií nádherná umístění v okresním kole Pythagoriády.

Více najdete v sekci Úspěchy žáků.

Děkujeme všem učitelům a trenérům sa skvělou práci!!

Vánoční setkání + rozsvícení vánočníého stromu

Datum a čas: 
Neděle, 27. Listopad 2022 - 22:10

Akce pro rodiče a přátele školy.

Můžete si vyrobit vánoční ozdoby v dílnách, nebo podpořit žáky v jejich vánočních stáncích...

Zahájení akce v 16 hodin, konec 18 hodin.

Rozsvícení vánočního stromu cca v 17 hodin.

Občerstvení zajištěno.

 

Giving tuesday - Adra

Datum a čas: 
Úterý, 29. Listopad 2022 - 7:15

Ve spolupráci s humanitární organizací ADRA slavíme v úterý "Den dobrých skutků - giving tuesday".

Přineste ráno (7:20-7:50) ke vchodu 1. stupně hračku, se kterou si již nehrajete (nikoliv nové hračky!). Například stavebnice, panenky, plyšáky, stolní hry, sportovní vybavení apod. Dary budou předány Charitativním obchůdkům Adra a mohou pomoci utvářet lepší svět.

Děkujeme, že pomáháte!

GIVING TUESDAY - 29.11.2022

Ve spolupráci s humanitární organizací ADRA slavíme v úterý "Den dobrých skutků - giving tuesday".

Přineste ráno (7:20-7:50) ke vchodu 1. stupně hračku, se kterou si již nehrajete (nikoliv nové hračky!). Například stavebnice, panenky, plyšáky, stolní hry, sportovní vybavení apod. Dary budou předány Charitativním obchůdkům Adra a mohou pomoci utvářet lepší svět.

Děkujeme, že pomáháte!

Čeps cup - florbal 4.-5. třídy

V pátek 4.11. se kluci ze čtvrtých a pátých tříd zúčastnili základního kola florbalového poháru Čeps.

V hale ZŠ Dobiášova jsme nejprve ve skupině porazili ZŠ Chrastava a ZŠ Rynoltice, poté jsme remizovali se ZŠ Lesní a díky tomu postoupili do semifinále.

Tam jsme porazili ZŠ Lužická Hrádek nad Nisou 2:0.

Ve finále proti domácí ZŠ Dobiášova jsme byli lepším týmem, ale bohužel jsme v základní hrací době pouze remizovali 1:1. Šlo se tedy na nájezdy a tam až v páté sérii jsme bohužel prohráli 1:2.

Obsadili jsme tedy 2. místo, které je nepostupové, ale i tak jsem na kluky hrdý, jak celý turnaj zvládli. Všichni, včetně skvělého brankáře Kuby, podali super výkony!!

 

Atletický čtyřboj - krajské kolo 27.9.2022

Pětičlenná družstva mladších a starších žákyň se zúčastnila krajského kola atletického čtyřboje v Turnově. Postup si dívky vybojovaly druhým místem (mladší) a vítězstvím (starší) v okresním kole v Liberci, kterého se účastnilo 10 školních družstev.

V atletickém čtyřboji absolvuje každá z dívek 4 disciplíny a nejlepší 4 výkony z družstva se počítají. Disciplínami jsou: 60m, 600m (800m), skok daleký nebo vysoký a hod míčkem nebo vrh koulí.

Na závodech v Turnově to nejprve vypadalo na totálně propršený den, ale počasí se po první disciplíně (60m) umoudřilo a celý zbytek závodů jsem si užili bez deště.

Dívky bojovaly jako lvice a předvedly několik velmi dobrých individuálních výkonů. Ty se sečetly s těmi méně povedenými a nakonec to mladším dívkám stačilo na skvělé 6. místo v Libereckém kraji!!

Starší dívky byly ještě lepší a obsadily úžasné 3. místo v Libereckém kraji!! Největšími oporami byly Anička z 8.A a Justýna z 9.B, která dokonce zvítězila v pořadí jednotlivců!!

Nutno také dodat, že družstva chlapců bohužel na krajské kolo nepostoupila. Kluci obsadili v okresním kole shodně 7. místo z 10 družstev. O to víc vynikají úspěchy dívek.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za reprezantaci školy!!

Stránky