Mgr. Kateřina Kočová

katerina.kocova@zsbroumovska.cz

Sešity na školní rok 2020/21 pro budoucí 6.B

Milí rodiče,

níže najdete seznam sešitů, který je potřeba dětem koupit a připravit na začátek nového školního roku.

460 - 3x

464 - 1x

524 - 4x

544 - 4x

564 - 2x

525 - 1x

545 - 1x

644 - 1x

Sešity budou děti potřebovat hned první týden v září, proto jejich nákup neodkládejte. Na děti se budu těšit 1. září v obvyklý čas 7.50.

Přeji vám krásné bezstarostné léto.

K. Kočová

Angličtina se Stevem - 2.B

Milí druháčci,

protože se teď nějaký čas neuvidíme, byla bych ráda, kdybyste si připomněli, co jsme spolu v hodinách angličtiny dělali.

Nedávno jsme dokončili lekci, která se týkala částí těla. Zde se můžete podívat na další videa se Stevem, která vám pomohou slovíčka zopakovat:

Jako domácí úkol na tento týden nakreslete svoji příšerku, která má:

Halloween - 5.B

Ve středu 23. 10. do školy místo žáků naší třídy dorazila děsivá halloweenská strašidla. Třídní učitelka se jich ovšem nelekla a strávili jsme společně veselé strašidelné dopoledne. O keltském svátku jsme se dozvěděli mnoho nového a už se těšíme, až si akci příští rok zopakujeme. Přinášíme reportážní fotky našich strašidel.

Výlet do lesoparku Horka (reportážní foto) - 5.B

V pondělí 16. 9. 2019 jsme využili příznivého počasí a vyrazili jsme autobusem do Rozstání, odkud už je to jen kousek do lesoparku Horka, kde bydlí obr Máza. Obra jsme pozdravili a vyfotili se s ním a pak už si děti užívaly lanového parku. Kromě prolézaček, houpaček, domečků jsme se pobavili v amfiteátru, kde nám naše holky zatančily a předvedly divadlo. Potom jsme se prošli do lesoparku, kde si děti zkusily, jak těžké je se zavázanýma očima uhodnout, kdo šeptá. Nakonec jsme les ozdobili domečky a chýšemi, užili jsme si ještě trochu prolézaček a houbaření a vyrazili jsme na výšlap do kopce na autobus. Pokud budete chtít vyrazit i vy, rodiče se svými dětmi a jejich sourozenci, autobus číslo 270 jede ze stanoviště č. 10 z autobusového nádraží. Vystoupíte na zastávce Rozstání, zdravotnické středisko a cestu k obrovi vám už děti ukážou. :-)

Výlet za obrem Mázou - 5.B a 5.C

Datum a čas:
Pondělí, 16. Září 2019 - 8:15

V pondělí 16. 9. vyrazíme na výlet do lesoparku Horka navštívit obra Mázu. Sraz žáků je v 8.15 na autobusovém nádraží na stanovišti č. 10. Autobus nám odjíždí v 8.30. S sebou potřebujeme oblečení s ohledem na počasí, velkou svačinu a dobrou náladu. Návrat do Liberce je plánovaný v 13.25 na autobusové nádraží. Děti oběd ve škole nestihnou, nezapomeňte ho nejpozději v pátek dopoledne odhlásit.