Robert Jančo

třídní učitel 8.A, vyučující M, F, Inf
robert.janco@zsbroumovska.cz

O pohár města Varnsdorfu - šachový turnaj

V sobotu 21. dubna jsme hráli prestižní turnaj ve Varnsdorfu. Naši šachoví bojovníci se v konkurenci všech 57 hráčů neztratili. Michal F. obsadil ve své kategorii krásné 3. místo ze 44 účastníků! Kuba R. skončil na 10. místě a Vojta J. na 24. místě. V samostatném dívčím turnaji obsadila Maruška G. 9. místo a Nela L. 11. místo. Všem blahopřejeme! :)

Přebory škol v šachu - krajské kolo 15.2.2018

Ve čtvrtek 15. 2. 2018 proběhlo v Pavlovicích krajské kolo přeborů školních šachových družstev. Z naší školy se kvalifikovala z okresního kola tři družstva. V krajském kole nakonec obsadilo družstvo Broumovská -  starší žáci -  7. místo, družstvo Broumovská - mladší žáci B -  9. místo. Největšího úspěchu dosáhlo družstvo Broumovská - mladší žáci A, které dokázalo vyhrát celou krajskou soutěž!!! Jako nejlepší družstvo mladších žáků v kraji se chlapci kvalifikovali na celorepublikové finále do Zlína!

Městská liga v šachu - Broumovská 13.1. 2018

V sobotu 13.1. se na naší škole sešlo bezmála 100 milovníků královské hry. Hrál se turnaj městské ligy ve třech kategoriích podle výkonnosti hráčů. Domácí šachisté obsadili všechny kategorie, z Broumovské hrálo celkem 17 šachistů. Na medaili nakonec dosáhl Ondřej Giza ve 2. lize. Kompletní výsledky naleznete  na chessresults.com. Děkujeme  všem za krásnou šachovou sobotu!

Liberec Open - šachový turnaj 4. 11. 2017

V sobotu 4. 11. jsme se v počtu 14 hráčů zúčastnili šachového turnaje Liberec Open. Medaile byly připraveny pro prvních 5 hráčů v každé ze tří kategorií. První místo v kategorii C (Elo 1000) obsadil Adam Pustka, druhé místo  Samuel Gavrun. Na medaili po velkém finiši nakonec ještě dosáhl v kategorii B Vojtěch Janáček - umístil se na krásném čtvrtém místě. Moc blahopřejeme všem účastníkům a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy! (výsledky na chess-results.com)